This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht met schaatser
Starting price 60 EUR

Naar Louis Apol. Circa 1900. Hollands wintergezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Boerderij
Starting price 180 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende zwangere dames
Result: 550 EUR

Keith Haring. Groot werk. Nr. 17/200. Dansende zwangere dames. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 98 cm. In goede staat.

Henriëtte Huquenin, Muziektent
Result: 170 EUR

Henriëtte Huquenin. 1903 - 1994. Titel: Muziektent dorpsfeest. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Rita Greig, Tree and it's shadow (Harberton Ford)
Starting price 150 EUR

Rita Greig. 1918 - 2011. Engelse School. Tree and it's shadow. Harberton Ford. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 34 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Wilde aardbeien
Result: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met bessen en wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven
Result: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

A. Karpezo, Zeilboten
Starting price 100 EUR

A. Karpezo. 21e Eeuw. Zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekseldozen Ø 9 cm.
Starting price 50 EUR

Twee Chinees porseleinen dekseldozen met floraal decor. 19e Eeuw. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Antoon Markus, Landschap met dorp en vissers
Result: 160 EUR

Antoon Markus, 1906. 1870 - 1955. Landschap met dorp en vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Result: 300 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.

Cornelisz, Romantisch wintergezicht
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Amsterdams stadsgezicht
Starting price 180 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Amsterdams stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x Luigi Crosio, Twee prenten
Result: 70 EUR

Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

J. Casari, Dorp in de duinen
Result: 80 EUR

J. Casari. Hollandse School. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse vaas, H 31 cm.
Result: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese Yixing vaas met draken decor. Gesigneerd. Bodemmerken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met boerderij
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Landschap met boerderij. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke sierschotel, Ø 42 cm.
Result: 60 EUR

Grote antieke keramieken sierschotel met chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.
Result: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal/symbolen decor. Verso lotusbloem + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm.

Chinese schenkkan, H 20 cm.
Result: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Vijf antieke kastkommen, 1880
Starting price 120 EUR

Vijf antieke porseleinen kastkommen met Imari decor. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma theepot, 1920
Starting price 40 EUR

Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 17 cm.
Result: 300 EUR

Vierkantige Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.