Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Ruby miniatuur schilderijen. Portret. Divers. 20e Eeuw. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met draken/goud/foo-hond decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Witgouden slagring, 750/000, met diamant. Ring met een brede bewerkte slag met daartussen een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Gemerkt Donna Oro. Breedte 12 mm. ca 5,2 gram. ø 51. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met saffier, smaragd en robijn. Armband met rechthoekige schakels bezet met 4 rond gefacetteerde robijnen, smaragden of blauw saffieren. De 9 x-vormige tussenschakels zijn...
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...
Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinees porseleinen wierookbrander. Gesigneerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Prachtig fijn geknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Lichtblauw en rood van kleur. Afmeting: 310 x 195 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed met prachtig floraal motief en medaillon in het midden. Rood en blauw van kleur. Afmeting: 436 x 298 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...
Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.