Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden, 835/000, met een horloge, armband en een kinderring met bloedkoraal en een collier met cilindervormige schakels met gevlochten decor. 45 cm. Totaal ca 87 gram. In goede staat
Indonesische houtgestoken opengewerkte salontafel met lotusbloemen, kikkers, vissen, floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 123 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met volle Korinthische zuilen + opzet. Circa 1880. Afmeting: H 124 x B 75 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Floraal. Hoofdkleur rood. Afmeting: 156 x 110 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jager voorstellingen. Drie delen chips. Eén schotel gelijmd. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...
Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. (1) Melkkan, beschadigd. (2) Familie Rose kom, haarlijn. (3) Dopper kom, Foo-honden, 18e eeuw, chips. (4) Klapmutskom met feniks decor, circ...
Zilveren lodereindoosje, 833/000, rond model met ribbewerking en hartvormig schild met gravure. ø 3x5cm. Rondom gedeukt. ca 23 bram. In redelijke staat.
Oude/antieke Perzische weegschaal van ijzer en messing. Met diverse gewichten. In houten foedraal. Afmeting: 5 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Lot divers. Bestaande uit: Twee antieke briefweegschalen + vijf messing zandlopers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.
Kleine kolompendule (Josephientje). Notenhout. Circa 1920. Stil uurwerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.
Twee majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Queen Anne pot, W.F. Needham. (2) Alleen genummerd. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen dekseldoos met draken decor. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse 835/000 zilveren twee-delige miniatuur zonnewijzer. Alkmaar, jl.:N:1923. Afmeting: 13 cm. Gewicht ca 42 gram. In goede staat.
Zilveren broche, 833/00, in de vorm van een hulstblad met bloedkoraal. 5 cm. MT.: D.P.M.Gaillard, Schoonhoven, 1907-1936. ca 4,5 gram. In goede staat
Vier paar zilveren oorringen, 925/000. Paar zilveren en een paar zilver vergulde oorringen met een dubbele ring bezet met zirconia's, ø 28 mm, Een paar ovale oorringen met krulbewerking, bezet met zir...
H. ten Bos. Hengelo. 1921 - 1995. Twee reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen olielampen. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 65 cm. In goede staat.
Kleine 17e eeuwse haardplaat + twee wafelijzers. Afmeting: 58 - 80 cm. In goede staat.
Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slingers. Circa 1925. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Twee delen Art Deco glaswerk. Holland. (1) Anna Groen schaal, Leerdam, circa 1930. (2) Menage-set, zout, peper, mosterd + zwart tablet (Leerdam?). Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.