This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Theekist met parelmoer
Result: 60 EUR

19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen
Result: 60 EUR

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Stel strooiers
Result: 80 EUR

Stel Empire sterling zilveren zoutstrooiers 925/000 met afschroefbare strooidop. Met glazen binnenpotjes. Afmeting: H circa 8 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (6x)
Starting price 80 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.

Franse kaarskandelaar, H 37 cm.
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lot kandelaren (7x)
Result: 60 EUR

Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Result: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Result: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, L 22 cm.
Result: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Gewerentas+gordel
Starting price 100 EUR

Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 24 cm.
Result: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte pot met floraal decor en dubbele bodemring. Afmeting: H 18 x Ø 24 cm. In goede staat.

Zilveren geboortelepel
Starting price 150 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met peervormige bak voorzien van een dubbelgetorste steel met strikken en bekroond met een charitas. MT.: J.Heemstra, Makkum, 1812-1831. 19 cm. De achterzijde van de b...

Vijf glazen zwanen figuren
Result: 20 EUR

Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Result: 20 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse tafellampen
Result: 60 EUR

Twee Italiaanse messing tafellampen met albast en dolfijnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.

Lot zakhorloges
Result: 110 EUR

Groot lot zakhorloges, double en staal, deels voorzien van ketting. O.a. Junghans, Mondaine, Zentra, Dugena.

Antieke koperen bloembak, 1890
Starting price 60 EUR

Antieke koperen bloembak met leeuwenkoppen en heraldiek gravering. Circa 1890. Holland. Afmeting: 23 x 43 x 21 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (9x)
Starting price 100 EUR

Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Lot zilverwerk, Divers
Starting price 100 EUR

Lot zilverwerk divers met een servetring en 2 vingerdoekringen, een breischede als broche, 2 breidoppen aan ketting, zilveren schaar met schede versierd met graveerwerk, 1 vingerhoed met figuren. Di...

Zilveren breinaaldenkoker
Starting price 80 EUR

Antieke zilveren geribbelde breinaaldenkoker, tevens te gebruiken als breischede (pengat in dop). Voorzien van vier hartvormige wapenschilden met initialen M.S.Z. en 1825. Afmeting: 25,5 cm. Gewicht c...

Drie Chinese/Japanse bronzen vazen
Starting price 60 EUR

Drie Chinese/Japanse bronzen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm.
Result: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Familie Rose, tuin/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 22,5 - 23 cm. In redelijke staat.

Twee Franse vazen Ø 10 cm.
Starting price 80 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting:H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Starting price 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.