Antieke Friese eikenhouten Louis Seize burgemeestersklok met achter-glas-schildering + mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Circa 1880. Afmeting: H 149 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
B. Mulder. Circa 1900. Winters landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
P.J. Voormeij. 1940 - . Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 72 cm. In goede staat.
Hollandse Delfts porseleinen klok. De Helpoort te Maastricht. Circa 1920. Duits Mercedes uurwerk. Veer zit vast. Eén minimale chip. Afmeting: 28 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke appelklok met messing uurwerk + datering 1914. Afmeting: 17 x 12,5 x 6 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kaarskandelaren. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal patroon en greepjes met voluten en palmetten. MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten. jl.: F:1940. 16x9x6cm. ca 86 gram. In goede staat.
Cassette met zilver vergulde theelepels, 925/000, met emaille. Lepels met een verguld decor en een met emaille bewerkte steel in diverse kleuren. lengte 9,5 cm. totaal ca 48,6 gram. Lepel met groen em...
Geslepen twee-delig kristallen roomstel met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren monturen. Bestaande uit: Roomkan en suikerkom. Mr. C. Mansveld - Rotterdam. ø 10 x 11 cm en 8 x 5 x 8 cm. In g...
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met koeien aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Franse pendule met figuur van man met pistool, met beweegbare arm. Circa 1900. Achterplaat mist. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren snuifdozen, 833/000, een achtkantig model met ribbewerking met graveerbewerking aan de bovenkant. MT: Jan Schijfsma, Sneek. jl.: k:1869, 3x3x5cm, en een rond snuifdoosje met ribbewerkin...
18e - 19e Eeuwse Friese fayence wandschotel met spreuk 'Hoor ziet en zwijg'. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.