This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke bronzen buste, 1900
Starting price 120 EUR

Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Vier-delige Chinese stapeldoos
Result: 225 EUR

19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Result: 70 EUR

Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Blauw-glazen windlicht
Result: 100 EUR

Mondgeblazen blauw-glazen windlicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Result: 90 EUR

Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 23 cm.
Result: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Result: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Result: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, L 22 cm.
Result: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Gewerentas+gordel
Starting price 100 EUR

Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.

Witgouden broche met diamant
Starting price 500 EUR

Witgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloem bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,64 ct. Grootte 19x19mm. ca 4,0 gram. In zeer goede staat

Witgouden ring met diamant
Result: 120 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke bolle ring met een geelgouden element bezet met een briljant geslepen diamant. Merk Niessing. Breedte 3-7mm. ø 55. ca 2,7 gram. In goede staat

18x Diverse antieke gewichten
Result: 40 EUR

Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Starting price 100 EUR

Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.

Twee antiquarische boeken
Result: 110 EUR

Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen plaquette, 1920
Starting price 80 EUR

Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.

Zes Japanse Imari borden Ø 24 cm.
Result: 150 EUR

Zes 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Japans Imari
Result: 70 EUR

Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Satsuma vaas, H 77 cm.
Result: 140 EUR

Grote Satsuma vaas met figuren/feniks/goud decor. Afmeting: H 77 cm. Circa 1920. In goede staat.

Vier Swatch horloges
Starting price 60 EUR

Lot met 4 Swatch horloges, met 3 grote en 1 klein model. Met batterij. Bij een band is een stukje af.

Longiness dameshorloge
Result: 80 EUR

Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Ossenspan met ploeg
Starting price 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Ossenspan met ploeg. Circa 1900. Afmeting: 12 x 35 x 11 cm. In goede staat.

Lot oud speelgoed (10x)
Result: 60 EUR

Lot van 10 stuks oud speelgoed. Duitsland. Bestaande uit; Vier kleine poppen van porselein/papier maché. Drie verzwaarders met porseleinen damesbustes. En een poppenwieg met pop (replica) Simon & Halb...

Zes antieke Duitse poppen
Result: 100 EUR

Zes antieke Duitse papier maché poppen met kleren. Divers. Circa 1930. Afmeting: 45 - 60 cm. In redelijk/goede staat.