This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap
Result: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.

Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.
Result: 400 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Indiase School
Starting price 650 EUR

Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm.
Result: 300 EUR

Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

D.J. Hazelzet, Figuren bij kerk
Starting price 450 EUR

D.J. Hazelzet. 1889 - 1953. Figuren bij kerk te Como - Dyomo E. Broletto. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel
Result: 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rubens die vlucht
Result: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Kopie naar oude meester. Rubens die vlucht. Origineel in Kassel - Wilhelmshöhe. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.

30x Landschap tegels in cirkel
Result: 325 EUR

30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Twee vrouwen
Starting price 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen, H 42 cm.
Starting price 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.

2x Onduidelijk, Havengezichten
Starting price 100 EUR

Onduidelijk. Twee Italiaanse werken. Havengezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Latour, Vrouwen bij waterpomp
Result: 60 EUR

Latour. 21e Eeuw. Vrouwen bij waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Porseleinen schaal in Sevres-stijl
Result: 180 EUR

Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Eduard Wuger, Bloemstilleven
Starting price 900 EUR

Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.

Twee Hollandse vazen
Starting price 60 EUR

Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Doos met tegels (18 st.)
Result: 50 EUR

Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Naakte dame
Result: 150 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte dame. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Vijf-delig antiek Delfts kaststel, H 18 - 26 cm.
Starting price 200 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.

Lot zilveren bestek, hartdecor
Starting price 100 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, met hartfilet. Een suikerstrooier met ronde gezaagde bak, een suikerschep, 2 vorkjes en 10 theelepels. MT.: o.a.A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: r:1876. en A.de Pater, Sc...

Zilveren dekseldoos
Result: 1.000 EUR

Bijzondere dekseldoos, BWG, 12 lot, 750/000. Rechthoekig gecontourneerde doos geplaatst op 4 klauwpoten, voorzien van een versiering rondom heb sleutelgat. Het scharnierende deksel is voorzien van een...

Antieke Franse reiswekker, H 19,5 cm.
Starting price 300 EUR

Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Twee antieke borden
Starting price 250 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekker, 1900
Starting price 130 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wintergezicht
Starting price 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Leren sigarenkoker met zilverwerk
Result: 50 EUR

Antieke zwartleren sigarenkoker voorzien van 835/000 zilveren gegraveerde sluiting. Afmeting: 8 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Result: 140 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gecontourneerde rand voorzien van voluten en een gezaagd floraal decor met pompoenen. De grepen zijn gemaakt met voluten en palmetten. MT.: Koninklijke Be...

Groot Tsjechisch eetservies
Result: 80 EUR

Uitgebreid Tsjechisch porseleinen eetservies. Bestaande uit; soepborden, ontbijtborden, dinerborden, vijf dekselterrines, schalen, saucieres. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede sta...

3-Delig Delfts kaststel
Result: 450 EUR

Groot drie-delig Delfts polychrome kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 52 cm. In goede staat.

7 oude Chinese muntstukken
Result: 350 EUR

Zeven oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3 - 3,7 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Result: 60 EUR

Antiek Duitse wortelnoten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

2x Djokja zilver
Result: 110 EUR

Twee maal Djokja zilver. Zilveren 800/000 zes-vlaks suikerkom met hamerslag en gedreven florale afbeeldingen. Afmeting: 5 x 7,5 cm ø. En een zilveren 800/000 lepelvaas met hamerslag en gedreven floral...

Angelina Richard, Zwitsers bergdorp met figuren
Result: 80 EUR

Angelina Richard. Circa 1900. Zwitsers bergdorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.

Russische zilveren thorapointer
Result: 200 EUR

Russische zilveren thorapointer, 84 zolotniks, 875/000, klein model versierd met een getorste rand, een onyx en bekroond met een vioolspelend figuur. 16 cm. ca 24 gram. In goede staat

Delftse APK schotel Ø 22,2 cm.
Result: 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Starting price 100 EUR

Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Zilveren koekdoos met onderschotel
Starting price 680 EUR

Zilveren koektrommel op onderschotel, 833/000, ovaal model met scharnierend deksel en versierd met parelranden. De koekdoos is aan de onderzijde voorzien van stof. MT.: H.W. van Riel, Amsterdam, jl.:b...

Friese staartklok
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

Drie delen Japans Imari porselein
Result: 150 EUR

Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. (1) Kom met dansende figuur + vier tekens bodemmerk. (2) Kraagvaas met figuren/kippen decor. (3) Vaas, floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 16 - 31 cm...

Lot divers zilver
Result: 70 EUR

Lot divers zilver met een marmeladelepel gemaakt met een kwartje en een rijksdaalder, 6 theelepels en een suikerlepel met een getorste steel, 6 borrellepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, ...

3x Chinese schotels
Result: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.

Villeroy en Boch kaststel, 1900
Result: 40 EUR

Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.

Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel
Result: 100 EUR

Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1900
Starting price 40 EUR

Originele antieke Duitse wit gepolychromeerde Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Gouden armband
Result: 800 EUR

Strakke geelgouden armband, 750/000, vlak gewikkeld model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 6,4 mm. lengte 19 cm. totaal ca 25,6 gram. In zeer goede staat.

Witgouden broche met saffier
Result: 130 EUR

Witgouden broche, 585/000, met saffier. Ronde opengewerkte broche bezet met 6 vierpoots chatons waarvan 4 bezet met een rond gefacetteerde blauw saffieren en 2 met rond gefacetteerde witte saffieren, ...

Paul Becker, Abstract
Starting price 120 EUR

Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstract
Result: 120 EUR

Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Wilm Wouters, Vissersdochter voor venster
Starting price 70 EUR

Wilm Wouters. 1887 - 1957. Vissersdochter voor venster. Steendruk op papier. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.

Flacon met gouden dop
Starting price 150 EUR

Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. Cilindervormige flacon met geblokt slijpsel, voorzien van een gouden kraag en dop versierd met graveerwerk. Gedeukt. ø 2,7x9cm. Met binnenstop. In redelij...

Gouden choker diamant en parel
Starting price 300 EUR

Prachtige antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden element met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parel...

Zes Japanse Imari kop + schotels
Result: 80 EUR

Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm.
Starting price 40 EUR

Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Lot oude Chinese munten
Result: 450 EUR

Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.

Zilveren punchlepel
Starting price 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse punchlepel met peervormige zilveren bak, met schenktuit bevestigd aan een houten steel. Zweden, 1819. De bak is voorzien van monogramgravures, AES MED, langs de rand en APS LAD op de ...

Mensink, Portret Rembrandt
Result: 50 EUR

Mensink. 20e Eeuw. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse barok opzetkast
Result: 450 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten barok opzetkast. Twee-delig. Met getorste zuilen, deur + lade. Afmeting: 182 x 68 x 37 cm. In goede staat.

Collier van citrien met gouden streekslot
Starting price 340 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Result: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

H. Hess, Bloem stilleven
Starting price 90 EUR

Henri Hess. 1950 Eindhoven. Bloemstilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot Ø 5,5 cm.
Starting price 200 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met rood glazuur, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,8 cm.
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.
Result: 2.250 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Franse neo-gotische kast
Result: 275 EUR

19e Eeuwse Franse neo-gotische één-deurs kast met snijwerk en ijzeren slot. Eikenhout. Afmeting: 140 x 97 x 40 cm. In goede staat.

W.J. Pasman, Wintergezicht
Starting price 90 EUR

W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Boekenmolen
Result: 170 EUR

Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Starting price 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. Floraal/haan/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm.
Result: 110 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Perzische tegels in lijst
Result: 1.100 EUR

Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.

Flacon met zilverwerk
Starting price 80 EUR

Odeurflacon met zilver, 833/000. Ovale flacon met zilveren element met gravure van een zeilschip. Geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en dop met florale bewerking. ...

Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 25 cm.
Result: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschap/goud decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Antieke theetafel, 1900
Result: 150 EUR

Antieke wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Holland. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Result: 110 EUR

Zilveren bonbonmand, 925/000, ovaal gecontourneerd gezaagd model met raster- en floraal patroon, met parel en een opengewerkte beugel met parelrand. 15x12,5x15cm. MT.: D.Aubert, 's Gravenhave. ca 125 ...

Bronzen tazza
Starting price 280 EUR

19e Eeuwse bronzen tazza met bachus dragende bewerkte schaal met oogst + druivenranken. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 43 cm.
Starting price 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas op vergulde messing console. Figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Beschilderde schooltas
Starting price 60 EUR

Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Negen antieke Perzische tegels
Result: 650 EUR

Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lodereinfles met gouden dop
Starting price 130 EUR

Kristallen lodereinflesje met geelgouden kraag en dop. 585/000. Rechthoekig gecontourneerd flesje met slijpwerk voorzien van een gouden kraag en dop, achtkantig met graveerwerk. 3,5x8,5cm. Dop iets ge...

Drie antieke Chinees/Kantonese vazen
Result: 225 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee grote vazen, gelijmd. Kleine vaas, gaaf. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Palissander speeltafel, 1820
Result: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse palissander speeltafel. Circa 1820. Empire. Fineerschade. Afmeting: 73 x 90 x 45 cm. / 73 x 90 x 90 cm. In redelijke staat.

Antieke bureaustoel met leder
Result: 130 EUR

Antieke draaibare Jugendstil bureaustoel van beukenhout met lederen zitting. Circa 1910. Afmeting: 80 x 61 x 50 cm. In goede staat.

Drie oude Dupont Paris aanstekers
Result: 140 EUR

Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Barnsteen collier
Result: 200 EUR

Collier van barnsteenkralen verlopend in grootte. Om en om voorzien van metalen bolletjes. Aan het collier zit een zilveren sluiting waarvan het entree defect is. 16-20mm. lengte 60 cm. ca 79,2 gram. ...

Lot koper/tin werk
Result: 80 EUR

Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Franse kandelaren
Starting price 375 EUR

Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee grote 19e eeuwse melkkannen
Result: 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.

2x Zandstenen leeuw
Starting price 4.250 EUR

Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zilveren collier en hanger Hans Hansen
Result: 120 EUR

Bijzondere zilveren collier met hanger, 925/000. Ankercollier met daaraan een grote strakke ronde hanger van Hans Hansen, Denmark. ca 1960. ø5,5cm. lengte 60 cm. Totaal ca 40,2 gram. In goede staat.

Tien antieke tegels
Result: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren pijpcomfoor
Result: 180 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, op rechthoekige voet geplaatst op een houten basement. Voorzien van een koperen binnenbak. MT.: WWH. Stassar, Maastricht. jl.: U: 1854....

Zakhorloge
Starting price 60 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. De rand en de achterzijde van het horloge zijn voorzien van een bewerking. ø 44mm. mechanisch, werkend. In goe...

Chinees bord Ø 24 cm.
Result: 90 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Antiek emaille reclamebord, 1920
Starting price 60 EUR

Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten salontafel panders den haag.
Result: 180 EUR

Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.