This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Chinese cups Ø 7,5 cm.
Starting price 180 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 22 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke albasten staande lamp, 1900
Starting price 350 EUR

Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Stier
Result: 90 EUR

Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Result: 275 EUR

19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,8 cm.
Starting price 750 EUR

Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Drie antieke Kantonese vazen
Result: 350 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Result: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm.
Result: 190 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht
Result: 700 EUR

Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Antieke Armand Marseille pop
Starting price 80 EUR

Antiek porseleinen Armand Marseille pop. Duitsland. Nr. 351/2.5 K. Met slaap-ogen + baby-lichaam. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm.
Result: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Antiek Duits kinderspeelgoed, 1920
Result: 80 EUR

Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Havengezicht
Starting price 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Result: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 20 cm.
Result: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Bosven bij avond
Starting price 200 EUR

J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.

Vier antieke Celluloid poppen, 1930
Result: 60 EUR

Vier antieke celluloid poppen. Duitsland, Frankrijk. Circa 1930. Eén gaatje. Afmeting: 38 - 49 cm. In redelijk/goede staat.

Thomas Heesakkers, Hollands wintergezicht met ijspret
Result: 300 EUR

Thomas Heesakkers, 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko
Result: 2.500 EUR

Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Franse parelmoer Vorderzappler, H 12 cm.
Result: 400 EUR

Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma theepot, 1920
Starting price 40 EUR

Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Franse Tournant klok (replica)
Starting price 1.000 EUR

Gelimiteerde Franse messing Tournant klok. Replica. Tweede helft 20e eeuw. Naar Thwaites & Reed, Doug-Joyce + Stewart Peel 1972. Lange veer, bol zakt langzaam. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Starting price 550 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met wijndrinkende edelman. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Slaghamer mist, verder in goede staat. Circa 1840. Afmeting: 36 cm.