Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood gevlekt glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
D.J. Hazelzet. 1889 - 1953. Figuren bij kerk te Como - Dyomo E. Broletto. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Kopie naar oude meester. Rubens die vlucht. Origineel in Kassel - Wilhelmshöhe. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.
30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse wekker met kindje in wieg. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Wekker/wijzer zit los. Functies niet getest. Afmeting: 35 x 22 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...
Onduidelijk. Twee Italiaanse werken. Havengezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Latour. 21e Eeuw. Vrouwen bij waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Kleine kolompendule (Josephientje). Notenhout. Circa 1920. Stil uurwerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.