Zilveren collier met loep. Ankercollier met 2 elementen met knopjes.833/000. Aan het collier hangt een loep voorzien van een putti. 925/000. Lengte collier 80 cm. loep 9 cm. totaal ca 40 gram. In goe...
Cassette met 6 zilveren taartvorkjes en 6 zilveren theelepels, 835/000, versierd met een ribdecor. MT.: Koninklijke Van Kempen en Begeer, Voorschoten. 11-13cm. ca 153 gram.
Zilveren lodereindoosje, 833/000, vierkant model versierd met gedreven elementen en graveerwerk. MT.: J.Schijfsma, Woudsend, jl.:n:1872. 3x3x5,5cm. ca 22,7 gram. In goede staat.
Zilveren tablet, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model met een bewerkte rand voorzien van florale bewerking met o.a. palmetten en voluten. 21x11,5x1,5cm. ca 183 gram. In zeer goede staat
Zilveren 925/000 theezeef met bewerkte rand. Steeleinde met waaiervorm. Mr. H.M. Mansveld - Rotterdam. jl: B: 1911. Op bijpassend 835/000 zilveren lekbakje met drie bolpootjes. Mr. Hooykaas - Schoonho...
Zilveren ovaal presenteerblaadje, 800/000, met gecontourneerde rand met ribbewerking. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen.21x15x1cm. ca 166 gram. In goede staat
Lot met drie roomlepels, 1 zilveren lepel, 833/000, met een ronde bak met geschulpte rand voorzien van graveerwerk. Met gecontourneerde steel met graveerwerk en een opgesoldeerd kruisvormig element. 1...
Lot met zilver, met petitfour schep met biedermeier bewerking. 4 theelepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, kindervork en -lepel met gezaagd wayangdecor en 6 lepels en vorkjes met wayangfig...
Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.
Twee porseleinen bloempotten met pagode figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
W. van Dalsum. Circa 1930. Hollandse School. Landschap met boerderij en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Anthony Keizer. 1897 - 1961. Meppeler School. Paddestoelen. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde bronzen plaquette. Monogram B.D. Paris. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 47 x 6 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Hollandse vissersvrouw op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.