This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren loep+ ketting
Result: 85 EUR

Zilveren collier met loep. Ankercollier met 2 elementen met knopjes.833/000. Aan het collier hangt een loep voorzien van een putti. 925/000. Lengte collier 80 cm. loep 9 cm. totaal ca 40 gram. In goe...

Cassette met 6 vorken en 6 lepels
Result: 70 EUR

Cassette met 6 zilveren taartvorkjes en 6 zilveren theelepels, 835/000, versierd met een ribdecor. MT.: Koninklijke Van Kempen en Begeer, Voorschoten. 11-13cm. ca 153 gram.

Zilveren lodereindoos
Starting price 100 EUR

Zilveren lodereindoosje, 833/000, vierkant model versierd met gedreven elementen en graveerwerk. MT.: J.Schijfsma, Woudsend, jl.:n:1872. 3x3x5,5cm. ca 22,7 gram. In goede staat.

Zilveren tablet
Starting price 150 EUR

Zilveren tablet, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model met een bewerkte rand voorzien van florale bewerking met o.a. palmetten en voluten. 21x11,5x1,5cm. ca 183 gram. In zeer goede staat

Zilveren theezeef + lekbak
Result: 150 EUR

Zilveren 925/000 theezeef met bewerkte rand. Steeleinde met waaiervorm. Mr. H.M. Mansveld - Rotterdam. jl: B: 1911. Op bijpassend 835/000 zilveren lekbakje met drie bolpootjes. Mr. Hooykaas - Schoonho...

Zilveren schaal
Starting price 140 EUR

Zilveren ovaal presenteerblaadje, 800/000, met gecontourneerde rand met ribbewerking. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen.21x15x1cm. ca 166 gram. In goede staat

Drie roomlepels
Starting price 80 EUR

Lot met drie roomlepels, 1 zilveren lepel, 833/000, met een ronde bak met geschulpte rand voorzien van graveerwerk. Met gecontourneerde steel met graveerwerk en een opgesoldeerd kruisvormig element. 1...

Lot zilver (Wayang e.d.)
Result: 50 EUR

Lot met zilver, met petitfour schep met biedermeier bewerking. 4 theelepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, kindervork en -lepel met gezaagd wayangdecor en 6 lepels en vorkjes met wayangfig...

Bronzen figuur, Naakte dame
Result: 70 EUR

Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch kaststel, 1900
Result: 40 EUR

Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.

Twee bloempotten met pagode figuren
Starting price 80 EUR

Twee porseleinen bloempotten met pagode figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Monogram, Vissersvolk bij netten
Result: 200 EUR

Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

W. van Dalsum, Landschap met boerderij en punter
Starting price 200 EUR

W. van Dalsum. Circa 1930. Hollandse School. Landschap met boerderij en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam
Starting price 200 EUR

J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Twee Engelse vazen
Result: 35 EUR

Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke caché pot, 1920
Result: 50 EUR

Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven
Starting price 580 EUR

Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap
Result: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.

Anthony Keizer, Paddestoelen
Result: 500 EUR

Anthony Keizer. 1897 - 1961. Meppeler School. Paddestoelen. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Bronzen wandplaquette
Starting price 2.500 EUR

Grote gesigneerde bronzen plaquette. Monogram B.D. Paris. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 47 x 6 cm. In goede staat.

Sculptuur van Hollandse vissersvrouw, H 15 cm.
Starting price 60 EUR

Antiek compositie metalen Hollandse vissersvrouw op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Starting price 90 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Twee oude Afrikaanse beelden
Starting price 50 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.

Antiek tête à tête theeservies
Result: 30 EUR

Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.