This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Zes delen antiek Japans Imari
Result: 70 EUR

Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Satsuma vaas, H 77 cm.
Result: 140 EUR

Grote Satsuma vaas met figuren/feniks/goud decor. Afmeting: H 77 cm. Circa 1920. In goede staat.

Vier Swatch horloges
Starting price 60 EUR

Lot met 4 Swatch horloges, met 3 grote en 1 klein model. Met batterij. Bij een band is een stukje af.

Longiness dameshorloge
Result: 80 EUR

Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.

Lot zakhorloges
Result: 110 EUR

Groot lot zakhorloges, double en staal, deels voorzien van ketting. O.a. Junghans, Mondaine, Zentra, Dugena.

Lot divers (7x)
Result: 150 EUR

Vier oude Chinese munten + drie delen jade. Divers. Afmeting: 4 - 9,5 cm. In goede staat.

Lot Kanton porselein (4x)
Result: 60 EUR

Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 24 cm.
Result: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte pot met floraal decor en dubbele bodemring. Afmeting: H 18 x Ø 24 cm. In goede staat.

Drie Chinese/Japanse bronzen vazen
Starting price 60 EUR

Drie Chinese/Japanse bronzen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm.
Result: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Familie Rose, tuin/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 22,5 - 23 cm. In redelijke staat.

Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Starting price 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Gerbrands, Vissersjongens
Starting price 250 EUR

R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.

Hubert Malfait, Korenoogst met drie figuren
Starting price 4.000 EUR

Hubert Malfait. 1898 - 1971. Korenoogst met drie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

M. Oehler, Duits winters dorpsgezicht
Result: 150 EUR

Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.

Chinese cup op hoge voet
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met feniks decor + bodemmerk. Craquelé. Afmeting: 8,8 cm. In goede staat.

Vijf antieke kastkommen, 1880
Starting price 120 EUR

Vijf antieke porseleinen kastkommen met Imari decor. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

M. Oeher, Berglandschap
Result: 200 EUR

Max Oehler. Duitse School. Berglandschap. 1881 - 1943. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 39,5 x B 52 cm. In goede staat.

Fred Arends, Hollands romantisch wintergezicht met ijspret
Starting price 1.150 EUR

Fred Arends. 1949 - Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek
Starting price 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.

3x Divers
Starting price 20 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Monogram H.K., Dilemma mit Fenstern
Starting price 200 EUR

Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.

J. van Jole, Eenden op de waterkant
Starting price 450 EUR

J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.

Monogram + 1960, Barbara Streisand
Starting price 480 EUR

Monogram + 1960. Portret Barbara Streisand. Houtskool op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens
Result: 200 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.