Collier van carneoolkralen met gouden slot, 585/000. Collier van gefacetteerde carneoolkralen, verlopend in grootte, bevestigd aan een langwerpige sluiting met bewerking. ø12-16mm. Lengte 50 cm en 7,5...
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een opengewerkte vlinder voorzien van een witgouden rand. 25x21mm. ca 1,7 gram. In goede staat
Rijring, 333/000, wit, bezet met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25ct. ø 53. ca 1,5 gram. Breedte ring 2 mm. In goede staat.
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.
Lot zilveren sieraden met een eenden broche, slavenband met dop, diverse oorringen, venetiaans collier, 2 medaillons, manchetknopen met leer, close-for-ever armband, een slangenarmband voor bedels, 2 ...
Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.
Barend van Voorden. 1910 - 2000. Achtertuin van een boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 70 cm. In goede staat.
Vier antieke aquarellen. Divers. Eén maal onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Pieters. Hollandse School. 20e Eeuw. Marskramer in dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
J. Casari. Hollandse School. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.
Angelina Richard. Circa 1900. Zwitsers bergdorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Hollande School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 15 cm. In goede staat.
M Hoppe. Hollandse School. Platbodem bij monding van haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 69 cm. In redelijke staat.
Hans Ittmann. 1914 - 1972. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 56 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof + ketel. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met bandintarsia. Afmeting: 52 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pijpen/tabakskastje met pijpenrek, lades en Gouda plateel tabakspot. Circa 1920. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse samovaar van koper met hengsels. Empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke neo gotische kaarskandelaren van messing. Ridder + edelman. Circa 1900. Afmeting: H 19 - 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 9-lichts hanglamp. Circa 1900. Empire stijl. Elektrificatie moet nagekeken worden. Afmeting: 70 x Ø 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen kraantjeskan + comfoor. Barok. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote figuurlijke tafellamp van compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 cm. Eén lampenkap beschadigd. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.