This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Collier van carneool met gouden slot
Result: 80 EUR

Collier van carneoolkralen met gouden slot, 585/000. Collier van gefacetteerde carneoolkralen, verlopend in grootte, bevestigd aan een langwerpige sluiting met bewerking. ø12-16mm. Lengte 50 cm en 7,5...

Gouden vlinderhanger
Result: 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een opengewerkte vlinder voorzien van een witgouden rand. 25x21mm. ca 1,7 gram. In goede staat

Witgouden rijring met diamant
Result: 80 EUR

Rijring, 333/000, wit, bezet met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25ct. ø 53. ca 1,5 gram. Breedte ring 2 mm. In goede staat.

Zilveren keelknopen + armband
Result: 80 EUR

Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.

Lot zilveren sieraden
Result: 80 EUR

Lot zilveren sieraden met een eenden broche, slavenband met dop, diverse oorringen, venetiaans collier, 2 medaillons, manchetknopen met leer, close-for-ever armband, een slangenarmband voor bedels, 2 ...

Longiness dameshorloge
Result: 80 EUR

Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.

B. van Voorden, Achtertuin van een boerderij
Result: 80 EUR

Barend van Voorden. 1910 - 2000. Achtertuin van een boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 70 cm. In goede staat.

Vier antieke aquarellen, Divers
Result: 80 EUR

Vier antieke aquarellen. Divers. Eén maal onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Pieters, Marskramer in dorp
Result: 80 EUR

Pieters. Hollandse School. 20e Eeuw. Marskramer in dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

J. Casari, Dorp in de duinen
Result: 80 EUR

J. Casari. Hollandse School. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.

Angelina Richard, Zwitsers bergdorp met figuren
Result: 80 EUR

Angelina Richard. Circa 1900. Zwitsers bergdorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Hollande School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 15 cm. In goede staat.

M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven
Result: 80 EUR

M Hoppe. Hollandse School. Platbodem bij monding van haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 69 cm. In redelijke staat.

Hans Ittmann, Abstract
Result: 80 EUR

Hans Ittmann. 1914 - 1972. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 56 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Modern abstract
Result: 80 EUR

Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1900
Result: 80 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof + ketel. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met bandintarsia. Afmeting: 52 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Antiek pijpen/tabakskastje, 1920
Result: 80 EUR

Antiek eikenhouten pijpen/tabakskastje met pijpenrek, lades en Gouda plateel tabakspot. Circa 1920. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Engelse samovaar
Result: 80 EUR

Antieke Engelse samovaar van koper met hengsels. Empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Lot koper/tin werk
Result: 80 EUR

Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke messing kandelaren
Result: 80 EUR

Twee antieke neo gotische kaarskandelaren van messing. Ridder + edelman. Circa 1900. Afmeting: H 19 - 23 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1900
Result: 80 EUR

Antieke bronzen 9-lichts hanglamp. Circa 1900. Empire stijl. Elektrificatie moet nagekeken worden. Afmeting: 70 x Ø 70 cm. In goede staat.

Grote tinnen kraantjes kan + comfoor, H 50 cm.
Result: 80 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen kraantjeskan + comfoor. Barok. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Grote figuurlijke tafellamp, H 80 cm.
Result: 80 EUR

Grote figuurlijke tafellamp van compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 cm. Eén lampenkap beschadigd. In redelijk/goede staat.

Antiek Duits kinderspeelgoed, 1920
Result: 80 EUR

Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.