This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Zeldzaam Amsterdams staand horloge
Result: 3.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...

Art Deco wandklok
Result: 325 EUR

Hollandse Art Deco wandklok. Architect ontwerp Willem Penaat. 1875 - 1957. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

2 Zilveren doosjes
Result: 100 EUR

Twee zilveren pepermuntdoosjes, 833/000, vierkant gecontourneerd model, één voorzien van een scharnierend deksel versierd met floraal graveerwerk, MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:O:1873. En een doo...

Willgredt Stilleven met Chinees porselein
Starting price 80 EUR

Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.

Antieke Zaanse klok
Starting price 475 EUR

Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Hermle tafelklok
Starting price 70 EUR

Hermle tafelklok met kwartierslag op vijf gongspiralen. Westminster. Afmeting: 24 x 13 x 20 cm. In goede staat.

Eugene van Mierlo, Vaas met witte rozen
Starting price 250 EUR

Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.

Zilveren visitekaarthouder
Result: 40 EUR

Zilveren visitekaarthouder, 800/000, rechthoekig model voorzien van een ribdecor. ca 86 gram. 7,5x8cm. iets gedeukt verder in goede staat.

Zilveren kandelaar
Result: 130 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, met een gezaagde ronde voet en zuil voorzien van kruldecor. ø9x17cm ca 130 gram. In goede staat.

4-Delig zilveren servies
Starting price 600 EUR

Zilveren koffieservies, 833/000, 4 delig met een koffiekan, melkkan, suikerbak en lepelvaasje, geplaatst op een ronde ring met een dubbele filetrand. De bovenrand is tevens voorzien van een dubbele fi...

Lot kristal (zilver+plated)
Result: 60 EUR

Lot kristal met zilver en plated. Twee kristallen flacons, 10 kantig geslepen, versierd met bogen met ruitslijpsel en voorzien van een zilveren kraag met filetranden en een bolle dop met ribdecor. Eén...

Twee Chinese kommen Ø 21,3 cm.
Result: 325 EUR

Twee grote chinees porseleinen kommen met draken decor + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.

Josef Klarl, Beierse boer met tabakspijp
Starting price 350 EUR

Josef Klarl. 1909 - 1986. Beierse boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 80 x B 69 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen plaquette, 1900
Result: 225 EUR

Gesigneerde antieke porseleinen plaquette. Amor + Psyche. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

Roomstel
Starting price 60 EUR

Geslepen twee-delig kristallen roomstel met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren monturen. Bestaande uit: Roomkan en suikerkom. Mr. C. Mansveld - Rotterdam. ø 10 x 11 cm en 8 x 5 x 8 cm. In g...

Pendant Hendrik van Langen, Boer en boerin bij haardplaats
Starting price 300 EUR

Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse zilveren bodebus
Starting price 600 EUR

Zeldzame zilveren bodebus, 18e eeuw, gemaakt uit filigrain met een ovaal medaillon met ingelegde vergulde afbeelding van een cherubijn met bloemen en kristallen venster. Onderaan de hanger zitten 5 an...

Twee antieke Oosterse geweren
Result: 250 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.
Result: 250 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Result: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Vier antieke revolvers (defect)
Result: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.

Antieke Colt revolver, L 28 cm.
Result: 550 EUR

Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse brandweerhelmen
Result: 180 EUR

Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.
Result: 200 EUR

Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.