Grote antieke Weense notenhouten regulateur met seconden aanduiding en papieren wijzerplaat. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten regulateur met Kienzle uurwerk. Weens model. Circa 1870. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok met muilezel. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Uurwerk mogelijk niet origineel. Afmeting: 34 x 27 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse bisquit porseleinen tafelklok. Engel met telescoopkijker + barometer + enchappement klok in bolvorm. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Franse miniatuur pendule van marmer met Amor. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met florale intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker met automaat. Circa 1900. Molen draait, wieken niet origineel, verder in goede staat. Afmeting: 39 cm.
Drie antieke Duitse Josephientje pendules van notenhout. Circa 1900. Stille uurwerken. Niet getest. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met putti + schilderspalet. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Oude Warmink regulateur met kwartierslag op acht gongstaven + seconden aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen pendule met antiek uurwerk. Floraal/goud. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén wijzer mist. Behoeft reiniging. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Elektrische dubbelzijdige koperen schoolklok uit de 60-er jaren. Afmeting: 50 x Ø 36 x 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Warmink pendule met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met opstand. 8-Klok. Gründerzeit. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné tafelklok van messing met emaille wijzerplaat. Glas mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Warmink pendule met kwartierslag Westminster + maanstand en slagwerk op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Amerikaanse compositie metalen Arts & Crafts bureauklok met lamp. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote aparte Friese staartklok met grote wijzerplaat + beschildering op de staart. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Junghans kopie mysterieuze pendule. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met datum-aanduiding en spillegang. Laporte or Ville Franche. Deukje in wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 16 cm. In redelijk/goede staat.