Twee antieke Duitse wandklokken. Schwarzwald. Afmeting: 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Afmeting: 50 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang. Afmeting: 46 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slingers. Circa 1925. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Kleine kolompendule (Josephientje). Notenhout. Circa 1920. Stil uurwerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zware messing Hour Lavigne bureauklok in renaissance-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Duitse Hermle pendule. Notenhout met messing. Repetitie slagwerk op twee bellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Weense geëboniseerde snaarregulateur. Schutzmarke W.C. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok + barometer. Merk: Observer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 14 cm.In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén ornament los er bij. Afmeting: 37 x 33 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1890. Junghans. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antiek zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 26 - 42 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek keramieken klokkenstel met Hollandse motieven. Monogram. Circa 1910. Achterste bovenrand beschadigd van vaas, verder goed. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goe...
Antiek Duitse wortelnoten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Kleine antieke appelklok met messing uurwerk + datering 1914. Afmeting: 17 x 12,5 x 6 cm. In goede staat.
Hollandse Delfts porseleinen klok. De Helpoort te Maastricht. Circa 1920. Duits Mercedes uurwerk. Veer zit vast. Eén minimale chip. Afmeting: 28 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur van Gustav Becker. Deels overgebeitst. Afmeting: 99 cm. In redelijke staat.
Duitse Schwarzwalder klok. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 34 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz Josephine pendule. Stil uurwerk. Circa 1910. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Art Deco pendule van coromandelhout. Slagwerk op drie gongspiralen. Circa 1930. Afmeting: 23 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten staande klok. 19e Eeuws uurwerk (eissen). Met 20e eeuw klokkast. Dagloper, halfuur-slag. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.