Zeven oude/antieke Duitse poppen + poppenkleding. 20e Eeuw. Divers. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.
Acht delen oud/antiek Duits speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; houten poppen, porselein, twee teddy's en een papier maché pop. Afmeting: 20 - 52 cm. In goede staat.
Antiek Duits spel. J.W.S. + S Bavaria. Table Croquet. Met Nederlandse beschrijving. Houten speelgoed. Afmeting: 5 x 44 x 20 cm. In goede staat.
Prachtige oude Duitse Käthe Kruse pop met winterkleding aan. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Lot Fleischmann treinspeelgoed. 4x Trein + 3x Temsi Meccano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 50 cm. In goede staat.