Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 19e Eeuw + circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Oosterse figuren. Twee porseleinen danseressen. Eén metalen Chinees figuur, beide benen gesoldeerd. Afmeting: 23 - 25 cm. In matig/goede staat.
Boek. Titel: Black Eve, Eve Noir. Collection des ides photographiques. Tekst; Bertrand Lembezat. Editions ides et calendes, Neuchatel et Paris. Klein scheurtje in hoes. Afmeting: 29 x 23 cm. In redeli...
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
Vier-delige Oosterse, bewerkte theeset met dienblad van messing. Censer, geurverdrijver en schenkkan. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 59 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit een mahoniehouten botervat + schooltas met bierverf. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.
Grote witte opaline glazen petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Twee neogotische bronzen kaarskandelaren met ridders. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude Deense Jydsk telefoon. Metaal + bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands antiek. Jugendstil/Art Deco. Circa 1915 - 1920. 1x Koekjestrommel. 1x Snotneus. Ongemerkt. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse penkandelaren van eikenhout. Afmeting: H 149 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III theestoof. Circa 1850. Notenhout. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen kraag-kaarskandelaren. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Lot Oosterse kopergeslagen schalen. Divers. Circa 13 stuks. Afmeting: Ø 20 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse 18e eeuwse blaker met figuren decor. Koper. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.