Duitse Volksempfänger van bakeliet. VE 301 Dijn Telefunken. WO II. Niet getest. links achter breukje bakkeliet Afmeting: 32 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Twee vergulde piëdestals in empire-stijl. 20e Eeuw. Met marmeren bladen. Afmeting: 71 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Lot van 12 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. 500 - 1000 voor christus. Onder andere; 11x fibulae + 1x speld. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Grote Zuid-Afrikaanse springbok buste. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 34 x 53 cm. In goede staat.
Zes bodemvondsten Luristan. Bronzen bewerkte schijven. Waarschijnlijk ten behoeve van hoofddeksels paarden. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jan Steen kan. Mogelijk 17e of 18e eeuw. Bodemmerk. Gaatje zijkant. Oxidatie. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot bronzen bodemvondsten Luristan. Onder andere; bewerkte knots, borst plaat, cosmetica houder, vuurstenen, pijlpunten, ketting en belhouder. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: circa 3 - 15 cm...
Duitse Kleinempfänger van bakeliet. 1938. GW 110-240 Volt 50. WO II. Niet getest. Afmeting: 29,5 x 12 x 24,5 cm. In goede staat.
Twee antieke lepelrekken met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen torenbel. 19e Eeuw. Afmeting: H 39 x Ø 37 cm. In goede staat.
Groot Russisch lakwerk ei met Russische ikoon voorstelling, kruisafname. Met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse terracotta bokalen met ramskoppen. Chip mogelijk. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese bronzen wierookbranders met draken en foo-honden. Met bodemmerk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Kleine antieke Zwitserse cilinder speeldoos. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 22 cm. In zeer goede werkende staat.
Zes bodemvondsten Luristan perzie. Bronzen belhouders. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Twee grote mahoniehouten dennenappels op voet. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hang- of biljartlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 120 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws kerkelijk smeedijzeren binnen venster met religieuze schildering. Afmeting: 2,5 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee grote glas-in-lood vensters met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x B 52 cm. + H 93 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige historisme set. Bestaande uit twee drinkbekers van hoorn, standaard als dolk. Met filigraindraad bewerkt. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Lot van 23 stuks 19e eeuwse bronzen gietmallen voor kandelaren of klok ornamenten. Divers. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Drie oude plated Dupont Paris aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glas en messing. Circa 1900. Afmeting: H 50 - 55 cm. In goede staat.
Grote antieke petroleumlamp in de vorm van een Korinthische zuil. Onyx met messing. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.