Groot lot Russisch + Oosters lakwerk. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Antiek paerdemes met houten greep voorzien van snijwerk met paarden. 32 cm. In goede staat
Twee delen Hollands antiek. Jugendstil/Art Deco. Circa 1915 - 1920. 1x Koekjestrommel. 1x Snotneus. Ongemerkt. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse merklap in eikenhouten omlijsting. Afmeting: H 60 x B 57 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke brandweerhelmen. Circa 1950. Polyester met messing. Afmeting: 16 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Boek. Titel: Black Eve, Eve Noir. Collection des ides photographiques. Tekst; Bertrand Lembezat. Editions ides et calendes, Neuchatel et Paris. Klein scheurtje in hoes. Afmeting: 29 x 23 cm. In redeli...
Twee Chinese notenhouten gesneden opengewerkte houders met schroefdraad. Ei-vorm. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Twee grote glas-in-lood vensters met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x B 52 cm. + H 93 x B 62 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Antieke theodoliet. Circa 1920. Ahrend 8505. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Italiaanse Venetiaanse Murano glazen hanglamp. Vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x Ø 42 cm. In goede staat.
Twee delen antiek koperwerk. (1) Doofpot, 19e eeuw. (2) Perzische kan met zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Willem III theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Twee antieke telefoons met bakeliet. 20e Eeuw. (1) Canadian Independent Toronto. (2) Eikenhout met toetsen. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Mooie antieke eikenhouten kolenkit met messing beslag en snijwerk (hert). Circa 1900. Afmeting: 47 x 45 x 37 cm. In goede staat.
Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Aker, haardset, doofpot en dekseldoos. Afmeting: 13 - 75 cm. In goede staat.
Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Twee portretten in antiek vergulde lijst. (1) pastel van een heer. (2) fotodruk. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten emmers met koperen banden + hengsels. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 - 32 cm. In goede staat.
Twee delen antiek snijwerk. 19e Eeuw. 1x Oosters + 1x Europees. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Grote benen opium weegschaal + messing opium pijp met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 59 cm. In goede staat.
Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten hang-vitrinekast met Bavaria porseleinen mokka servies + France Limoges miniatuur porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 65 x 18 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Eén reparatie. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Exclusieve pen "Harrods Knightsbridge Montegrappa 1912" (nr. 304/500), deels sterling zilveren pen met gouden kroon. Inclusief originele doos en papieren. In zeer goede staat.
Groot lot divers munt/papiergeld + postkaarten. Europa. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.
Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen pronkschaal met brons. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Twee klokken + één barometer. 20e Eeuw. (1) Messing scheepsklok met batterij functie. (2) Wandklok, Swiss made, achtdaags. (3) Barometer Sundo. Functies niet getest. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/...
Prachtige Franse boulle likeurkelder met glazen en karaffenset. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 34 x 27 cm. In goede staat.
Verklarend woordenboek van wetenschappelijke plantennamen door Dr. C.A. Backer. Botanica. 1936 Noordhoff en Visser & Co. Afmeting: 27,5 x 4 x 21 cm. In goede staat.
Oude Deense Jydsk telefoon. Metaal + bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek Duits kompas/zonnewijzer. Door Johann Nepomuk Schrettegger 1769 - 1843. Augsburg. Origineel foudraal mist. Afmeting: 5,6 x 5,6 x 6 cm. In goede staat.
Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...
Zeldzame antieke Franse bronzen kalenderklok op zwart marmeren basement. Met uurwerk, datumaanduiding, thermometer, barometer. Functies niet getest. Gietstempel achterop. Circa 1880. Afmeting: 53 x 40...
Lot Oosterse kopergeslagen schalen. Divers. Circa 13 stuks. Afmeting: Ø 20 - 40 cm. In goede staat.
Antieke koperen bloembak met leeuwenkoppen en heraldiek gravering. Circa 1890. Holland. Afmeting: 23 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Fijn gestoken Fries eikenhouten kerfsnede kerkelijk offerblok. 19e Eeuw. Afmeting: 22 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen parapluhouder met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse lampenvoet van albast. Tweede helft 20e eeuw. Chips voet. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Italiaanse messing tafellampen met albast en dolfijnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Napoleon III marmeren amfora vazen met verguld bronzen beslag. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kaarskandelaren. 3x Antiek, 3x later. Afmeting: H 15 - 28 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kerkelijke penkandelaren. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 9-lichts hanglamp. Circa 1900. Empire stijl. Elektrificatie moet nagekeken worden. Afmeting: 70 x Ø 70 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen kraag-kaarskandelaren. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee antieke neo gotische kaarskandelaren van messing. Ridder + edelman. Circa 1900. Afmeting: H 19 - 23 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; 18e eeuwse lepels, schaal, borden, kannen. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek met vijf antieke tinnen lepels met portretten. Afmeting: 36 x 27 x 2 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten bestekkisten met bandintarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 39 x 31 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke opaline glazen olielampen. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 65 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing amfora vaas met bokkepoten en guirlandes. Geschuurd. Afmeting: H 56 cm. In redelijke staat.
Twee antieke petroleumlampen met glas en messing. Circa 1900. Afmeting: H 50 - 55 cm. In goede staat.
Gipsen zuil met kariatiden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pijpen/tabakskastje met pijpenrek, lades en Gouda plateel tabakspot. Circa 1920. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse theekist, belijmd met diverse houtsoorten. Frankrijk. Afmeting: 12 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Levensgrote antieke houtgestoken (noten) stalamp op houten basement. Boerenmeisje met jurk. Circa 1900. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
Lot van 51 stuks bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Miniatuur bellen met dieren. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Lot van 6 stuks bodemvondsten Luristan. Onder andere; bronzen ring, bronzen gewicht. Circa 500 - 1000 voor christus. 1x Natuursteen gegraveerd, 1x natuurstenen hanger. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede sta...
Antieke bronzen vijzel + grape. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 15 - Ø 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 39 - 44 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse ijzeren puntenslijper van het merk Guhl & Harbeck Hamburg D.R.P. Circa 1920. Afmeting: 16 x 38 x 18 cm. In goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Twee vergulde piëdestals in empire-stijl. 20e Eeuw. Met marmeren bladen. Afmeting: 71 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote antieke Franse messing vergulde + porseleinen kaarskandelaren op marmeren basement. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tazza met bachus dragende bewerkte schaal met oogst + druivenranken. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vintage lederen Dolce en Gabbana tas met metalen/chroom beslag. Afmeting: 20 x 36 x 18 cm. In zeer goede staat.
Lot van 11 stuks bronzen bodemvondsten Luristan. Onder andere; fibula + sieraden et cetera. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 2,5 - 6 cm. In goede staat.
Zes bodemvondsten Luristan. Bronzen bewerkte schijven. Waarschijnlijk ten behoeve van hoofddeksels paarden. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Drie oude glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 63 cm. In goede staat.
Antiek Frans polychrome Fayence inktstel met floraal decor. Gemerkt Veuve Perrin. Minimale chips. Afmeting: 10 x 19 x 17 cm. In goede staat.
Grote Zuid-Afrikaanse buste van bok. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 30 x 75 cm. In goede staat.
Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke Zwitserse cilinder speeldoos. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 22 cm. In zeer goede werkende staat.
Twee vuurvergulde Charles Dix bronzen kaarskandelaren met Oosterse figuren. Circa 1830. Bijbehorende Charles Dix pendule wordt ook aangeboden!! (zie kavelnr.: 3510). Afmeting: H 53 cm. In goede staat.