Duitse porseleinen reservisten bierpul. Eissenbahn regiment No. 2 Berlin-Schöneberg 1905-1906. Geen bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Zeeuws paardenmes in lederen schede. Palmhout gesneden met wapen van Zeeland et cetera. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Deense 50er-jaren telefoon met bakeliet. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Duitse ijzeren puntenslijper van het merk Guhl & Harbeck Hamburg D.R.P. Circa 1920. Afmeting: 16 x 38 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws kerkelijk smeedijzeren binnen venster met religieuze schildering. Afmeting: 2,5 x Ø 50 cm. In goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Zes bodemvondsten Luristan perzie. Bronzen belhouders. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Groot Russisch lakwerk ei met Russische ikoon voorstelling, kruisafname. Met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee vergulde piëdestals in empire-stijl. 20e Eeuw. Met marmeren bladen. Afmeting: 71 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke tabaksdozen van messing. Bewerkt. 18e Eeuw. Afmeting: 11 - 12,5 cm. In goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien bronzen bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Onder meer; bewerkte bijl + twaalf miniatuur houwelen. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.
Lot van 41 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Diverse voorwerpen, onder andere hangers et cetera. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Franse messing vergulde + porseleinen kaarskandelaren op marmeren basement. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
Duitse Volksempfänger van bakeliet. VE 301 Dijn Telefunken. WO II. Niet getest. links achter breukje bakkeliet Afmeting: 32 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Duitse Kleinempfänger van bakeliet. 1938. GW 110-240 Volt 50. WO II. Niet getest. Afmeting: 29,5 x 12 x 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tazza met bachus dragende bewerkte schaal met oogst + druivenranken. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 23 stuks 19e eeuwse bronzen gietmallen voor kandelaren of klok ornamenten. Divers. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Vintage lederen Dolce en Gabbana tas met metalen/chroom beslag. Afmeting: 20 x 36 x 18 cm. In zeer goede staat.
16e - 17e Eeuwse smeedijzeren gesigneerde grote evenaar waag met gotische graveringen. Signatuur Chr. Roth. Afmeting: 50 x 100 x 11 cm. In goede originele staat.
Lot van 25 stuks bronzen bodemvondsten Luristan. Divers. Hangers et cetera. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 2 - 6 cm. In goede staat.
Lot van 11 stuks bronzen bodemvondsten Luristan. Onder andere; fibula + sieraden et cetera. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 2,5 - 6 cm. In goede staat.
Lot bronzen bodemvondsten Luristan. Onder andere; bewerkte knots, borst plaat, cosmetica houder, vuurstenen, pijlpunten, ketting en belhouder. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: circa 3 - 15 cm...
Zes bodemvondsten Luristan. Bronzen bewerkte schijven. Waarschijnlijk ten behoeve van hoofddeksels paarden. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Drie oude glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 63 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kratervazen naar antiek voorbeeld. Echter, 20e eeuw. Met Grieks figuren decor rondom. Afmeting: H 32 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans polychrome Fayence inktstel met floraal decor. Gemerkt Veuve Perrin. Minimale chips. Afmeting: 10 x 19 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek ijzeren Baden Powel scouting fornuis met petroleumbranders. Rippinggilles Trademark Limited patent. Circa 1900. Afmeting: 39 x 44 x 33 cm. In goede staat.
Grote Zuid-Afrikaanse springbok buste. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 34 x 53 cm. In goede staat.
Grote Zuid-Afrikaanse buste van bok. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 30 x 75 cm. In goede staat.
Gebrandschilderd Art Deco-stijl koperen plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 56 x 60 cm. In goede staat.
Antiek 6-pas polychroom Perzisch tegeltableau. Bodemvondst. Restauraties. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.
Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.
19e Eeuwse Turkse metalen kist met halve maan en sterren. Met originele polychromie. Afmeting: 12 x 21,5 x 12 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jan Steen kan. Mogelijk 17e of 18e eeuw. Bodemmerk. Gaatje zijkant. Oxidatie. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hang- of biljartlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 120 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen kaarskandelaren in Sevres-stijl. Met figuren/goud decor en bronzen versiering. 21e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Charles Dix. Circa 1830 - 1840. Enkele armen licht verbogen. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke Zwitserse cilinder speeldoos. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 22 cm. In zeer goede werkende staat.
Twee antieke Franse Napoleon III Carrara marmeren cassolettes met vergulde bronzen armaturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde Charles Dix bronzen kaarskandelaren met Oosterse figuren. Circa 1830. Bijbehorende Charles Dix pendule wordt ook aangeboden!! (zie kavelnr.: 3510). Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.