Grote antieke wandkapstok met gobelin. Circa 1900. Afmeting: 140 x 120 x 19 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige historisme set. Bestaande uit twee drinkbekers van hoorn, standaard als dolk. Met filigraindraad bewerkt. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse terracotta wandplaquettes met portretten. Eén gesigneerd C. van Dongen 1901. Chips omranding. Afmeting: 28 x 29 cm. In redelijke staat.
Twee delen Hollands antiek. Jugendstil/Art Deco. Circa 1915 - 1920. 1x Koekjestrommel. 1x Snotneus. Ongemerkt. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Oud/antiek Droste cacao voorraadblik. Haarlem. Met voorstelling van figuren in trein. Afmeting: 40 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Perzische weegschaal van ijzer en messing. Met diverse gewichten. In houten foedraal. Afmeting: 5 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke brandweerhelmen. Circa 1950. Polyester met messing. Afmeting: 16 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Vier antieke kruisbeelden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere; messing + hout. Afmeting: 47 - 58 cm. In goede staat.
Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Boek. Titel: Black Eve, Eve Noir. Collection des ides photographiques. Tekst; Bertrand Lembezat. Editions ides et calendes, Neuchatel et Paris. Klein scheurtje in hoes. Afmeting: 29 x 23 cm. In redeli...
Negen oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 40 cm. In goede staat.
Twee Chinese notenhouten gesneden opengewerkte houders met schroefdraad. Ei-vorm. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Twee-delige 19e eeuwse bronzen vergulde + ijzeren haardset. Empire, circa 1820 Afmeting: 74 - 77 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.
Antieke huisreligie, gemaakt van was et cetera. Circa 1900. Duitsland. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch olifanten masker uit Congo. Gemaakt van jutte, schelpen en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Twee Italiaanse messing tafellampen met albast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 - 31 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek. Divers. (1) Houten vijzel met natuurstenen stamper. (2) Perzische kruik. (3) Oosterse kruidenhouder. (4) Houten schaal. (5) Keramieken schaal. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Twee delen antiek koperwerk. (1) Doofpot, 19e eeuw. (2) Perzische kan met zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 19e Eeuw + circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.