This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

18x Diverse antieke gewichten
Result: 40 EUR

Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.

Twee pijphouders + pijpen
Result: 140 EUR

Twee antieke Hollandse pijphouders met aardewerken tabakspijpen. Noten + iepenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.

Antiek Chinees/Japans lakwerk dienblad
Starting price 40 EUR

Antiek Chinees of Japans lakwerk dienblad met paradijsvogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 52 cm. In goede staat.

Franse staande lamp, 162 cm.
Starting price 140 EUR

Grote Franse Charles Dix-stijl messing stalamp. Drie-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp, 1900
Starting price 60 EUR

Grote witte opaline glazen petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Antieke albasten staande lamp, 1900
Starting price 350 EUR

Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.

Wandkandelaren + kroonluchter
Starting price 80 EUR

Drie delen antiek brons. Circa 1900. Bestaande uit: kroonluchter + twee wandkandelaren. In Hollandse barok-stijl. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

Ingelegd dienblad
Starting price 140 EUR

19e Eeuws wortelnoten dienblad met intarsia. Steenbokken + ranken voorstelling. Duitsland. Circa 1860. Krimpnaad. Afmeting: 56 x 74 cm. In goede staat.

Schooltas + botervat
Starting price 60 EUR

Twee delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit een mahoniehouten botervat + schooltas met bierverf. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.

Koperen houtbak
Starting price 60 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.

Drie delen antiek brons
Starting price 160 EUR

Drie delen antiek brons. Bestaande uit: Putti met schilderspalet op marmeren console, circa 1900. En twee kaarskandelaren, eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

Zandstenen kapel
Starting price 1.200 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm.
Starting price 800 EUR

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

5x Tuinbeelden
Starting price 50 EUR

Vijf maal cement gegoten tuin-deco. Hond, uil, bankje en Hans & Grietje. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.

Lot bloempotten (7x)
Result: 60 EUR

Zeven stuks blauw geglazuurde tuinvazen, onder andere een fonteinbol. Eind 20e eeuw. Afmeting: 19 - 38 cm. In goede staat.

3x Tuindecoratie
Starting price 50 EUR

Drie oude tuinfiguren. Bestaande uit twee lantaarns van cement + terracotta olifant. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

Dekselschaal + sieradenkist
Starting price 40 EUR

Chinese, met leder beklede sieradenkist, roodlak met goud decor. En een persglazen dekselschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 19 cm. / 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

6x Oude dekseldozen
Starting price 80 EUR

Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1910
Starting price 150 EUR

Antiek bronzen inktstel met buste en kristallen reservoirs. Circa 1910. Afmeting: 15 x 25 x 18 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1880
Starting price 100 EUR

Twee Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met wit Carrara marmer. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse kandelaren
Starting price 150 EUR

Twee antieke Franse kaarskandelaren van porselein met messing. Sevres. Circa 1890. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Vier delen oud/antiek brons
Starting price 100 EUR

Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.
Result: 130 EUR

Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Antiek D.E. Douwe Egberts blik
Starting price 50 EUR

Antiek Douwe Egberts koffie-thee voorraadblik. Afmeting: 30 x 44 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken
Result: 130 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...

Inktset, 1930
Result: 50 EUR

Art Deco kopergeslagen inkthouder met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 16 x 29 x 22 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilige figuren
Starting price 70 EUR

Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.

Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.
Starting price 200 EUR

Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.

Lot divers, Tegels, vijzels etc.
Result: 50 EUR

Lot diversen. Oud/antiek. Onder meer; 7x Makkumer tegels, 2x bronzen vijzel + 2x gewichtenblok. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Tafellamp met figuur, H 35 cm.
Starting price 30 EUR

Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Oude Coca Cola lichtreclame Ø 80 cm.
Starting price 150 EUR

Grote oude Coca Cola lichtreclame + wandbevestiging. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x Ø 80 cm. In goede staat.

Gelimiteerde draaibare globus met dolfijn
Starting price 200 EUR

Gelimiteerde draaibare globus met keramieken dolfijn. Emaille globus met parelmoer/natuursteen/edelstenen belijmd. Gepolijst. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

4-Delige Oostere theeset
Starting price 60 EUR

Vier-delige Oosterse, bewerkte theeset met dienblad van messing. Censer, geurverdrijver en schenkkan. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 59 cm. In goede staat.

Lot antieke kandelaren
Starting price 40 EUR

Lot antieke kaarskandelaren. Divers. Metaal. Eén kandelaar verbogen. Afmeting: 12 - 31 cm. In redelijke staat.

Stel grote penkandelaren
Starting price 70 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse penkandelaren van eikenhout. Afmeting: H 149 cm. In goede staat.

Twee messing dekselvazen, 1900
Starting price 30 EUR

Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

Deense Jydsk telefoon
Result: 50 EUR

Deense Jydsk telefoon. Bakeliet + metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 23 cm. In goede staat.

Bronzen tafellamp, H 67 cm.
Starting price 170 EUR

Bronzen tafellamp. Neo renaissance. Vrouw draagt kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tafellamp, H 59 cm.
Starting price 250 EUR

Franse porseleinen tafellamp met brons. Handbeschilderd met goud en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee Franse pronkvazen
Starting price 180 EUR

Twee antieke Franse pronkvazen met marmeren basement, druivenranken en bacchus. Circa 1900. Eén vleugel stukje af. H 35 cm. In goede staat.

Twee empire kandelaren, H 26 cm.
Starting price 200 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot divers (7x)
Result: 80 EUR

Lot divers. Bestaande uit: Twee antieke briefweegschalen + vijf messing zandlopers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.

Lot antieke comfoors (13x)
Starting price 100 EUR

Lot van dertien antieke theelichten/comfoors. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 24 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee messing scheepslampen
Result: 60 EUR

Twee messing scheepslampen. 20e Eeuw. Geëlektrificeerd. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Grote figuurlijke tafellamp, H 80 cm.
Result: 80 EUR

Grote figuurlijke tafellamp van compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 cm. Eén lampenkap beschadigd. In redelijk/goede staat.

Bureau + tafellamp
Starting price 80 EUR

Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.

Twee kraantjeskannen
Result: 40 EUR

Twee handbeschilderde kraantjeskannen. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.

Drie Italiaanse lampenvoeten
Starting price 50 EUR

Drie Italiaanse albasten lampenvoeten. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 45 cm. In goede staat.

Wandkapstok met gobelin
Starting price 170 EUR

Grote antieke wandkapstok met gobelin. Circa 1900. Afmeting: 140 x 120 x 19 cm. In goede staat.

Antieke historisme set
Result: 175 EUR

Antieke vierdelige historisme set. Bestaande uit twee drinkbekers van hoorn, standaard als dolk. Met filigraindraad bewerkt. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Twee antieke wandplaquettes
Starting price 80 EUR

Twee antieke Hollandse terracotta wandplaquettes met portretten. Eén gesigneerd C. van Dongen 1901. Chips omranding. Afmeting: 28 x 29 cm. In redelijke staat.

Snotneus + messing-glazen koekjespot
Starting price 70 EUR

Twee delen Hollands antiek. Jugendstil/Art Deco. Circa 1915 - 1920. 1x Koekjestrommel. 1x Snotneus. Ongemerkt. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Oud/antiek Droste cacao voorraadblik
Starting price 40 EUR

Oud/antiek Droste cacao voorraadblik. Haarlem. Met voorstelling van figuren in trein. Afmeting: 40 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Perzische weegschaal
Result: 80 EUR

Oude/antieke Perzische weegschaal van ijzer en messing. Met diverse gewichten. In houten foedraal. Afmeting: 5 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke brandweerhelmen, 1950
Result: 60 EUR

Twee oude/antieke brandweerhelmen. Circa 1950. Polyester met messing. Afmeting: 16 x 20 x 30 cm. In goede staat.

Vier antieke kruisbeelden
Starting price 50 EUR

Vier antieke kruisbeelden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere; messing + hout. Afmeting: 47 - 58 cm. In goede staat.

Divers antiek ijzerwerk
Starting price 50 EUR

Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.

Duitse weegschaal+broodtrommel, 1910
Starting price 40 EUR

Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Boek, Black Eve
Starting price 60 EUR

Boek. Titel: Black Eve, Eve Noir. Collection des ides photographiques. Tekst; Bertrand Lembezat. Editions ides et calendes, Neuchatel et Paris. Klein scheurtje in hoes. Afmeting: 29 x 23 cm. In redeli...

Lot schilderijlampen (9 st.)
Result: 90 EUR

Negen oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 40 cm. In goede staat.

Twee Chinese gesneden houders
Result: 100 EUR

Twee Chinese notenhouten gesneden opengewerkte houders met schroefdraad. Ei-vorm. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Twee-delig haardstel
Starting price 130 EUR

Twee-delige 19e eeuwse bronzen vergulde + ijzeren haardset. Empire, circa 1820 Afmeting: 74 - 77 cm. In goede staat.

Antiek wandrek met kop en schotels, 1900
Result: 40 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.

Antieke huisreligie
Starting price 50 EUR

Antieke huisreligie, gemaakt van was et cetera. Circa 1900. Duitsland. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.

Afrikaans etnografisch masker
Result: 130 EUR

Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Afrikaans etnografisch masker
Result: 150 EUR

Oud Afrikaans etnografisch olifanten masker uit Congo. Gemaakt van jutte, schelpen en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Palissander dekseldoos
Result: 30 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.

Vergulde pen, Dupont
Result: 50 EUR

Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat

Twee Italiaanse tafellampen
Starting price 40 EUR

Twee Italiaanse messing tafellampen met albast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 - 31 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek, divers
Starting price 80 EUR

Vijf delen antiek. Divers. (1) Houten vijzel met natuurstenen stamper. (2) Perzische kruik. (3) Oosterse kruidenhouder. (4) Houten schaal. (5) Keramieken schaal. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Twee delen antiek koperwerk
Starting price 80 EUR

Twee delen antiek koperwerk. (1) Doofpot, 19e eeuw. (2) Perzische kan met zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.

Twee antieke kraantjeskannen
Starting price 60 EUR

Twee antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 19e Eeuw + circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Drentse kraantjeskan + comfoor
Starting price 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Drentse, tinnen beschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee antieke telefoons
Starting price 130 EUR

Twee antieke telefoons met bakeliet. 20e Eeuw. (1) Canadian Independent Toronto. (2) Eikenhout met toetsen. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Boeddha tuinbeeld
Starting price 90 EUR

Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.

4x Boeddha tuinbeeld
Starting price 60 EUR

Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

3x Tuinbeeld
Starting price 80 EUR

Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.

Haardstel
Starting price 80 EUR

Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.

Twee diorama's
Starting price 40 EUR

Twee oude diorama's met keramieken of gipsen plaquettes. Portretten. Eén gesigneerd + annotatie 1783. Afmeting: 30 x 30 x 6 cm. In goede staat.

Eiken wandkapstok, 1920
Result: 40 EUR

Hollandse eikenhouten wandkapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1920. Afmeting: 100 x 19 x 30 cm. In goede staat.

Antiek wandrek
Result: 40 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.

Koper geslagen jachttafereel
Starting price 60 EUR

Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Inktset
Starting price 50 EUR

Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Result: 100 EUR

Vijf Ruby miniatuur schilderijen. Portret. Divers. 20e Eeuw. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Twee miniatuur schilderijen
Starting price 60 EUR

Twee ronde miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. (1) Polder gezicht. (2) Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

Twee miniatuur portretten
Starting price 120 EUR

Twee portretten in antiek vergulde lijst. (1) pastel van een heer. (2) fotodruk. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.

Drie miniatuur portretten
Starting price 180 EUR

Drie antieke miniatuur portretten in lijst. (1) Jongen, geschilderd. (2) Vrouw in sluier, geschilderd. (3) Heer, fotodruk. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Twee miniatuur portretten in lijst
Result: 70 EUR

Twee miniatuur portretten in mahonie lijst. Onder andere; Napoleon. Gesigneerd Mayer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp, H 46
Starting price 30 EUR

Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Miniatuur portret, Officier, H 9 x B 6 cm.
Starting price 80 EUR

Miniatuur portret in bronzen lijst. Gesigneerd Ida Salzdaz? Officier. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.

West Afrikaans beeld
Starting price 150 EUR

Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

West Afrikaans beeld
Starting price 150 EUR

Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Vier oude/antieke violen
Starting price 200 EUR

Vier oude/antieke violen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Eén heeft etiket Kaj Sortkjaer Jensen (beschadigd). Afmeting: 59 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek muziekinstrument
Result: 100 EUR

Drie antieke muziekinstrumenten. 1x Kinderviool, gemerkt met etiket 's Stradivarius'. 2x Mandoline met notenhout/parelmoer. Afmeting: 47 - 66 cm. In goede staat.

Twee porseleinen wandschotels, 1880
Result: 80 EUR

Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Bronzen penningen
Starting price 100 EUR

Vijf Spaanse bronzen penningen van paleizen + cassette. 20e Eeuw. Door Vasio Berardo. Afmeting: 7 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.