Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws mondgeblazen flacon + glas. Glas heeft florale graveringen + goud decor. Land van herkomst: Italië? Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen vazen Circa 1930. (1) Copier Leerdam bolvaas, één chip. (2) Onbekend, dikwandige vaas. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse oude (parfum) flacons. Kristal + glas. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse mondgeblazen karaffen met florale etsen. Afmeting: H 21 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen oud glaswerk. (1) Wijn-decanter op smeedijzeren houder. (2) Art Deco dienblad (3) Kristalglazen karaf. Afmeting: 34 - 51 cm. In goede staat.
Lot kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cocktail shaker + zeven kaarskandelaren. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Vier delen antiek waaierkristal. Bestaande uit: Boterstolp, drie schalen in scheepjes-vorm. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee confiture dekselpotten van waaierkristal + onderzetters. En een kandij-coupe + onderschaal. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat...
Twee antieke waaierkristallen boter/kaasstolpen. Circa 1900. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In goede staat.
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Lot met dertien Franse Baccarat glazen. Michel Angelo. Circa 1930. Paar kleine chips. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke Duitse historisme pronkbokaal glazen. Circa 1890. (1) Grote roemer met kasteel. (2) Twee bokalen met noppen + verliefde paren. Allen handbeschilderd. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede ...
Lalique presse papier. Frankrijk. Art Deco. Glazen houder met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In redelijke staat.
Lot oud/antiek kristal, onder andere rood Boheems. Afmeting: 12 - 42 cm. In goede staat.
Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. Chip binnenrand, verder in goede staat.
Antieke glazen Lutz vaas. Iriserend. Circa 1910. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Vrijmetselaar kristalglas, met diverse symbolen geëtst. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.
Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.
Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.