Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met uitgestoken panelen. Afmeting: H 252 x B 148 x D 62 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse beschilderde twee-deurs kast met bloem decor. Deels 19e eeuws. 20e Eeuw gerestaureerd. Afmeting: 186 x 103 x 54 cm. In goede staat.
Chaise longue van massief mahoniehout. Geschulpt model met blauwe bekleding. Afmeting: 118 x 202 x 68 cm. In goede staat.
Empire commode. Notenhouten/fineer. Circa 1800. Met intarsia van verschillende houtsoorten. Afmeting: 83 x 116 x 61 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok schrijfbureau met bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 110 x 140 x 62 cm. In goede staat.
Kapitale notenhouten Duitse Ulmer neo renaissance kast. Historisme. Twee deuren, vier lades, getorste zuilen. Met intarsia + opzet. Circa 1880. Afmeting: 186 x 128 x 56 cm. In goede staat.
Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.
Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance rankenkast op kruisvoet. Notenhout. Circa 1890. Afmeting: 171 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten vitrine-opzetkast met onder zijdeuren + klauwpoten. Origineel beslag. Afmeting: 210 x 135 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten neo renaissance kast met vier deuren, lades en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 191 x 160 x 80 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse speeltafel met florale marqueterie, pijlkoker + boog en vredesduiven. Met velours blad. Afmeting: 79 x 82 x 41 cm. / 79 x 82 x 82 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Louis Seize secretaire. Diverse houtsoorten. Met florale marquetterie (ook zijkanten), origineel beslag en mooi gerestaureerd binnenleven. Afmeting: 162 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Massief eiken barok kast. Hamburg. Circa 1780. Geheel uitneembaar. Afmeting: H 210 x B 222 x D 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.