Zuid-Duitse notenhouten Louis Seize secretaire met opstand, band intarsia, vaas inleg, bloemen et cetera. Met bronzen beslag. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeti...
Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Eikenhoten tafel ca 1920 met gebogen poten en onderlinge kruisverbinding. Queen an stijl in goede staat 74x110x65 cm.
Vlinder-vormige bijzettafel met klapbaar blad en vakverdeling. Fijnhout belijmd met florale marqueterie. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Grote Chinese salontafel van hardhout, met marmer en parelmoer inleg op blad. Enkele beschadiging. eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 111 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.
Twee wortelnoten salontafels met queen Anne poten. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 - 123 cm. In goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Antieke bobbing plantentafel van beukenhout, in notenkleur gebeitst. Circa 1920. Afmeting: H 91 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten plantentafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagieretafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 134 x 36 x 68 cm. In goede staat.
Oude wit-geschilderde houten piedestal met marmeren blad en floraal/parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 34 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uittrektafel met taps toelopende poten. Tussenbladen missen. Afmeting: 73 x 195 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse tafel met lades. Rondom met divers houten bandintarsia versierd, ook op blad. Louis Seize. Oudere reparatie. Afmeting: 76 x 86 x 58 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.
Antieke draaibare Jugendstil bureaustoel van beukenhout met lederen zitting. Circa 1910. Afmeting: 80 x 61 x 50 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten porseleinkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Oude spiegel met antieke kroon. 20e Eeuw. Afmeting: H 105 x B 66 cm. In goede staat.
Antiek theekastje van eikenhout met geëtst glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 40 x 85 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met floraal snijwerk. Grote kroon. Circa 1860. Afmeting: 218 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse gepolychromeerde bank met annotatie 1764. Afmeting: 45 x 88 x 29 cm. In goede staat.