Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 42 x42 cm. In goede staat.
Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Oostenrijkse linnenkast van notenhout met kroon. Circa 1860. Afmeting: 196 x 122 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse koloniale Djatihouten schrijf/handwerktafel met schrijflade en wolhouder. Met gesigneerd slot en floraal snijwerk. Afmeting: 72 x 75 x 46 cm. In goede staat.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.
Grote iepenhouten eettafel. Refectory table. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 79 x B 100 x L 210 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: 70 x 102 x 113 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast. Circa 1920. Renaissance stijl. Met robbelijsten en snijwerk. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 184 x 156 x 58 cm. In goede staat.
Leuke Betty Boop CD-kast (CD-Tower). Merk: King Features Syndicate Rockabilly Style. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 152 cm. In goede staat.
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.
Chinese lakwerk pagode-kast met goud decor + etageres. 20e Eeuw. Afmeting: 230 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Kapitale empire kolomtafel met leeuwenpoten. Palissanderhout. Circa 1820. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Engelse servies-opzetkast met lades. Eiken. Circa 1900. Afmeting: 126 x 40 x 185 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits notenhouten kruispoot kabinet met bastions-panelen, getorste poten en origineel beslag. Twee-delig. Oudere restauratie. Afmeting: 199 x 147 x 54 cm. In goede staat.
Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel. Circa 1850. Afmeting: 78 x 55 x 43 cm. In zeer goede staat.
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse speeltafel met florale marqueterie, pijlkoker + boog en vredesduiven. Met velours blad. Afmeting: 79 x 82 x 41 cm. / 79 x 82 x 82 cm. In goede staat.
Antieke Franse halve-maan kast met vier lades, marqueterie, origineel beslag en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 105 x 36 x 69 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Gründerzeit halspiegel met console. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 240 x 90 x 32 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met origineel beslag en sloten. Lichte fineerschade. Circa 1770. Afmeting: 77 x 50 x 82 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse stoelen met snijwerk. Ongerestaureerd. Afmeting: 128 x 45 x 42 cm. In redelijke staat.
Gerestaureerde Franse eikenhouten penantkast met vollen zuilen en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 34 x 91 x 47 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten turfkastje met jalouziedeur + lade. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 50 cm. In goede staat.