Twee antieke Delftse fayence schoentjes. Klompen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Antiek vroeg 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Mangaan-kleurig. Kruisiging. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In goede staat.
Vijf-delig oud Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met bloem decor. Tweede helft 20e eeuw. Chip deksel, haarlijn terrine. Afmeting: 25 x 34 x 22 cm. In redelijke staat.
Prachtige antieke polychrome platelen Rozenburg Den Haag vaas. Orchidee/papegaai decor. Nr. 218. Schilder W. Circa 1910. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
36x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Dertig stuks landschaps-tegels in cirkel. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Delftse polychrome fayence knobbelvaas. Te gebruiken als lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Lot van 18 stuks Hollandse 18e + 19e eeuwse mangaan-kleurige landschaps tegels. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse fayence rozensteker. Gemerkt APK. Deksel beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 26 x 26 x 11 cm.
Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychroom bord met chinoiserie/goud decor. Gemerkt A.P.K. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence wandplaquette met bijbelse voorstelling. Genesis 18. V.2.3 Verso R. Afmeting: 34 x 28 cm. In goede staat.
Lot van 18 stuks Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Lot van 18 stuks antieke mangaan-kleurige tegels. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Porseleyne Fles fayence wandplaquette. 1914. Schilder H. v.d. Linden. Naar een schilderij van B.J. Blommers. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen Teichert Cölln majolica historisme jardiniere. Circa 1890. Geen barsten. Afmeting: 21 x 29 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse jaren-90-stijl keramieken hocker met goud decor. Liggende kameel. Afmeting: 49 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Willem + Mary? Enkele beschadigingen. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke Duitse majolica vazenset met dansende figuren/guirlandes decor. Gemerkt Eichwald. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 32 x 15 cm. / H 37 x Ø 12,5 cm. In zeer goede staat.