18e Eeuws Delfts polychorme Heilig kruis met wijwaterbak. Twee breuken. Afmeting: 40 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse polychrome fayence theebus met chinoiserie decor. Met bodemmerk A.P.K. Chip deksel. Afmeting: H 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 15 - 25 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor/chinoiserie. Gemerkt 'de Klaauw'. Afmeting: H 25 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence lampenvoet met messing montuur, chinoiserie/landschap/herten decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychroom bord met chinoiserie/goud decor. Gemerkt A.P.K. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Delfts fayence. (1) Boterpot, beschadigd. (2) Delfts vergiet, gelijmd. (3) Onderschotel vergiet, goed. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Grote Duitse dekselvaas van porselein. Art Deco-stijl. In de stijl van Kurt Wendler. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee majolica bloempotten. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Mettlach Bonn, Franz Ant Mehlen, haarlijn. (2) Ongemerkt, bakfout. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Zes delen oud aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mobach dekselschaal, Mobach flesvaas, Mobach schaal, kruid de Walsberg, Mobach knobbelvaas, Mobach zoutnap. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Engels whiskyvat met bronzen kraan. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Duits Zwiebelmuster servies. Gemerkt met twee zwaarden en H. Circa 1900. Bestaande uit: kop en schotels, theekan, kom, suikerpot, twee borden + onderzetters. Minimale beschadiging mogelijk. Afm...
Zes zeldzame antieke Société Céramique Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Beatrix, met goudrand. Circa 1890. Afmeting: 8,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: bloempot, vaas + houder. Floraal/goud decor. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In goede staat.
Antiek Engels lampetstel. Circa 1920. Brownfield & Sons. Olympus, met pauw decor. Afmeting: 35 x Ø 37 cm. In goede staat.
Porseleinen Meissen theepot met chinoiserie decor. Merkteken op handgreep. 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Uitgebreid Tsjechisch porseleinen eetservies. Bestaande uit; soepborden, ontbijtborden, dinerborden, vijf dekselterrines, schalen, saucieres. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede sta...
Antiek vroeg 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Mangaan-kleurig. Laatste avondmaal. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In goede staat.
Antiek vroeg 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Mangaan-kleurig. Kruisiging. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken bloempot. Circa 1900. Landschap/figuren/druivenranken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Maastrichtse Petrus Regout kastkommen. Decor Fancy. Circa 1880. Afmeting: H 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Antieke Porseleyne Fles fayence wandplaquette. 1914. Schilder H. v.d. Linden. Naar een schilderij van B.J. Blommers. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In goede staat.
Lot van 27 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige religieuze tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.
Porseleinen Meissen theepot. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 24 x 14 cm Ø. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese fayence wandschotel met spreuk 'Hoor ziet en zwijg'. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse fayence Porceleyne Fles vaas met platbodem decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Delftse Porceleyne Fles plaquette. Naar een schilderij van H.W. Mesdag. Schilder F.A.E. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Delftse polychrome fayence knobbelvaas. Te gebruiken als lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
36 Stuks diverse antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Queen Anne pot, W.F. Needham. (2) Alleen genummerd. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse Art Deco Porceleyne Fles vaas, met iriserend glazuur. Circa 1930. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse fayence rozensteker. Gemerkt APK. Deksel beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 26 x 26 x 11 cm.