Zeer grote antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Circa 1900. Deksel gelijmd. Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse polychrome fayence kat. Chips bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse fayence schoentjes. Klompen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee antieke platelen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1910. Holland. Schilder AL + ? (onduidelijk). Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen St. Lukas Utrecht pijpvaas. Nr. 50, Schilder B. Jugendstil. Circa 1910. Bloesemtak met spin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Groot drie-delig Delfts polychrome kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen theepot. Deksel niet origineel. Chips. Afmeting: 11 x 18 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse fayence rozensteker. Gemerkt APK. Deksel beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 26 x 26 x 11 cm.
Zeldzame Hollandse Art Deco Porceleyne Fles vaas, met iriserend glazuur. Circa 1930. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. In goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Queen Anne pot, W.F. Needham. (2) Alleen genummerd. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.
36 Stuks diverse antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Delftse polychrome fayence knobbelvaas. Te gebruiken als lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Delftse Porceleyne Fles plaquette. Naar een schilderij van H.W. Mesdag. Schilder F.A.E. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse fayence Porceleyne Fles vaas met platbodem decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese fayence wandschotel met spreuk 'Hoor ziet en zwijg'. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Porseleinen Meissen theepot. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 24 x 14 cm Ø. In goede staat.
Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.
Lot van 27 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige religieuze tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Antieke Porseleyne Fles fayence wandplaquette. 1914. Schilder H. v.d. Linden. Naar een schilderij van B.J. Blommers. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Maastrichtse Petrus Regout kastkommen. Decor Fancy. Circa 1880. Afmeting: H 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken bloempot. Circa 1900. Landschap/figuren/druivenranken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Antiek vroeg 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Mangaan-kleurig. Kruisiging. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In goede staat.
Antiek vroeg 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Mangaan-kleurig. Laatste avondmaal. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In goede staat.
Uitgebreid Tsjechisch porseleinen eetservies. Bestaande uit; soepborden, ontbijtborden, dinerborden, vijf dekselterrines, schalen, saucieres. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede sta...
Porseleinen Meissen theepot met chinoiserie decor. Merkteken op handgreep. 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Engels lampetstel. Circa 1920. Brownfield & Sons. Olympus, met pauw decor. Afmeting: 35 x Ø 37 cm. In goede staat.
Drie delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: bloempot, vaas + houder. Floraal/goud decor. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In goede staat.
Zes zeldzame antieke Société Céramique Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Beatrix, met goudrand. Circa 1890. Afmeting: 8,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits Zwiebelmuster servies. Gemerkt met twee zwaarden en H. Circa 1900. Bestaande uit: kop en schotels, theekan, kom, suikerpot, twee borden + onderzetters. Minimale beschadiging mogelijk. Afm...
Antiek Engels whiskyvat met bronzen kraan. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Zes delen oud aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mobach dekselschaal, Mobach flesvaas, Mobach schaal, kruid de Walsberg, Mobach knobbelvaas, Mobach zoutnap. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Twee majolica bloempotten. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Mettlach Bonn, Franz Ant Mehlen, haarlijn. (2) Ongemerkt, bakfout. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse dekselvaas van porselein. Art Deco-stijl. In de stijl van Kurt Wendler. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Delfts fayence. (1) Boterpot, beschadigd. (2) Delfts vergiet, gelijmd. (3) Onderschotel vergiet, goed. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Delfts polychroom bord met chinoiserie/goud decor. Gemerkt A.P.K. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence lampenvoet met messing montuur, chinoiserie/landschap/herten decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor/chinoiserie. Gemerkt 'de Klaauw'. Afmeting: H 25 - 35 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 15 - 25 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse polychrome fayence theebus met chinoiserie decor. Met bodemmerk A.P.K. Chip deksel. Afmeting: H 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychorme Heilig kruis met wijwaterbak. Twee breuken. Afmeting: 40 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse Makkumer polychroom Fayence wandplaquettes met landschap decor. Gemerkt. Tichelaar? Eén chip achterkant. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence wandplaquette met bijbelse voorstelling. Genesis 18. V.2.3 Verso R. Afmeting: 34 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse polychrome Fayence figuren. Gemerkt APK. (1) Herder met lam. (2) Man met viool, stukje strijkstok mist. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Lot van 25 tegels met blauw bloempotten decor. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Vijfdelig, 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met de bijl. Vogel decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 39 cm. In goede staat.
30 Stuks antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Victoria Austria Jugendstil vazen. Circa 1900. Met vogel/goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Lot divers aardewerk. Holland. Onder andere Petrus Regout, oud Delft/Ram et cetera. Afmeting: 7 - 38 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Fayence sier wandschotels. (1) Makkum, plooischotel. (2) Bord van Porceleyne Fles, chip. (3) Grote schotel, oud Delft, haarlijnen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 29 - 40 cm. In rede...
Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Antieke majolica piedestal met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén haarlijn bij voet. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee porseleinen bloempotten met pagode figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Porseleinen pronk/fruitschaal met bronzen voet en hengsel. Engelen decor. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 31 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.
Set van vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt: de Bijl. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Keramieken parapluhouder met elfen/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.
Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.
Duitse Schierholz porseleinen tafellamp met figuren en opengewerkte lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd Teplitz theeservies. Floraal/vlinder/kruisbes decor. Door Alfred Stellmacher. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: suiker-melk set, tien koppen + schotels. Twee restaura...
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Drie-delgie antieke Maastrichtse Petrus Regout soepterrine. Bestaande uit: Onderschaal, terrine en sleef. Circa 1880. Afmeting: 24 x Ø 27 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Herend, jager met hond. (2) Lippolsdorf, biddende vrouw. (3) Budapest, naakte vrouw. (4) Thüringen, dame met jurk (vinger mist). Afmeting: 14 - 21 cm. In redeli...
Antieke Makkumer Tichelaar poloychrome fayence schenkkan. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Afmeting: H 26 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met vrouw in tuin/hoorn des overvloeds decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee gave 18e eeuwse Delftse fayence polychrome borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse schotel met spreuken. Voor + achterkant. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome borden met putti. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.