Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse gotische bewerkte smeedijzeren bankschroef + een 19e eeuwse lederen kruithoorn. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Oude Oosterse kromdolk. Plated. Floraal bewerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Antiek koppel grote Duitse percussie pistolen. Gemerkt B.U.G. met kroon. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.