Twee grote fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen in balustervorm, met paradijsvogels in perzikbomen/floraal decor. Met foo-hond op deksel. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose cups. Floraal decor. Drie kopjes minimale chips. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Floraal decor. Eén klein kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4,3 - 7 cm.
Zeven delen divers Chinees porselein. Onder andere; prunus vaas, twee Kantonese potten, Familie Rose dekseldoos (ruiter op foo-hond), kom (floraal), capucijne kopje, Cheng Lung schotel. Afmeting: 6 - ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Eén bakfout. Afmeting: 28 x 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen opdienschaal met floraal Familie Rose/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x B 28 x L 30 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Capucijne, Familie Rose. Diverse beschadigingen. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 7 - 17 cm.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...
Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met tuin/goud decor + onderschotel. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 23 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Twee delen Japans Kakiemon porselein. Eén acht-kantige beker met tuin/goud decor. Eén gecontourneerde schotel met geisha/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 12 - 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/kind/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø22cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte sauskom met floraal/vleermuis decor. Afmeting: 7 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Eén vaas chips. Eén vaas deksel + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen eetstokjeshouder. Riviergezicht/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bodemmerk. Floraal/vogel/tekst decor. Republiek. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met geisha decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.