Twee Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon lampenvoet. Floraal decor. Met bodemmerk. Vaas niet beschadigd, mogelijk ingekort. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oud-roze/bruinig glazuur. Op houten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...
Chinees porseleinen cup op hoge voet met rode vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie delen divers. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd. (2) Duits porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. (3) Japanse s...
Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel niet origineel. Chip bovenrand. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.
Grote Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en hondenkoppen. Ongemerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing steengoed trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Lot Chinese munten en een rituele wijnkan van brons. Afmeting: 2,3 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden. 18e - 19e Eeuw. (1) Geisha's in tuin decor, beschadigd. (2) Floraal, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 19,5 - 23,8 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.