A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Modern landschap. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Bloemstilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Atelier Adam Potgieter. Herkomst familie Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands riviergezicht met plezierboot en windmolen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In go...
Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
M. Liebrecht. 20e Eeuw. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 65 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. v.d. Putten. Middeleeuws interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.
A. Karpezo. 21e Eeuw. Zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Twee Italiaanse werken. Havengezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
W. Berger. Tweede helft 20e eeuw. Wijnproeven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Weidema. Circa 1930. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
P.J. Voormeij. 1940 - . Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 72 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met koeien aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.
J.C. v.d. Heijden. 1928 - 2012. Poldergezicht met boerderij en boer. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1992. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x 15 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Herman Verbaere. 1906 - 1993. Visserboot op strand. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.