Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Havengezicht Köln in 1916. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.
Max Oehler. Duitse School. Berglandschap. 1881 - 1943. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 39,5 x B 52 cm. In goede staat.
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruijn. 1870 - 1940. Landschap met boerderij, boerin en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Oud Engels handbeschilderd houten reclamebord. Mens Finals. Annotatie 1886. Tennis. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A.F.C.H. Rietbroek. 1929 - 1985. Amsterdam. Stilleven met beeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Lucebert. gesigneerd. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakkaatverf op papier zijkant met 2 perforatie gaatjes en klein hoekje weg. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In redelijk/go...
Marjolijn van den Assem, 1998. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Seydel. Mogelijk Jochen Seidel. 60-er Jaren. Abstracte compositie. Olieverf op papier/paneel. Afmeting: H 73 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op stadsplein. Vergulde ornamentenlijst. Restauraties. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In redelijke staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Johan Coenders. 1913 - 1986. Stilleven met groentes en steengoed schaal. Met Paul Gehring lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x 73 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Bomenpartij voor boerderij. Verf laat op paar plaatsen los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 35 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goed staat.
Cornelis Kloos, 1952. 1895 - 1976. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op board. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.
Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Kletskop. Olieverf op papier. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Geesten. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers, 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Bijbelse figuren met Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen bij bergdorp. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.
H.C.C. Bogman. 1861 - 1921. Landschap met hooiwagen, boer en vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Bruine beren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
J.C. van Hulsteijn. 1860 - 1894. Landschap met werkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 37 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters landschap. Belgisch Limburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Antiek religieus schilderij (of schoorsteenstuk?) met annotatie 1618. Met voorstelling van biddende Jezus met engel. Afmeting: H 100 x B 59 cm. In goede originele staat.
Jan van de Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Steenfabriek Hengelo 1955. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Zelfportret. Nr. 21/60. Houtsnede op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.
Evert Moll. Haven met hooikapschuur en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Josef Israëls, 1881. 1829 - 1911. Portret heer. Gemengde techniek op papier.onder midden een scheurtje in papier Afmeting: H 56 x B 40 cm. In redelijke staat.
Anthony Keizer. 1897 - 1961. Meppeler School. Paddestoelen. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Keith Haring. Groot werk. Nr. 17/200. Dansende zwangere dames. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 98 cm. In goede staat.
Willem Gruyter. 1817 - 1880. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap bij Davos. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.