Seydel. Mogelijk Jochen Seidel. 60-er Jaren. Abstracte compositie. Olieverf op papier/paneel. Afmeting: H 73 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op stadsplein. Vergulde ornamentenlijst. Restauraties. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Marjolijn van den Assem, 1998. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Larens interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
A.P. Schotel (1890 - 1958 Laren). 1926. Impressionistisch havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Haagse School. Circa 1880. Landschap met knotwilg en koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
J. Orloff. Russische School. 19e Eeuw. Russische arreslee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 31 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Havengezicht Köln in 1916. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.
Max Oehler. Duitse School. Berglandschap. 1881 - 1943. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 39,5 x B 52 cm. In goede staat.
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruijn. 1870 - 1940. Landschap met boerderij, boerin en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Oud Engels handbeschilderd houten reclamebord. Mens Finals. Annotatie 1886. Tennis. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. van Wieringen. Circa 1900. Konijnen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 35 cm. In goede staat.
A.F.C.H. Rietbroek. 1929 - 1985. Amsterdam. Stilleven met beeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Lucebert. gesigneerd. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakkaatverf op papier zijkant met 2 perforatie gaatjes en klein hoekje weg. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In redelijk/go...
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee vrouwen in badmode. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Twee antieke landkaarten. Drenthe + Overijssel. Handingekleurd. (1) Transiselania Over-IJssel + goud. Joh. + Corn. Blaeu. Circa 1700. Afmeting: H 43 x B 53 cm. (2) Drentia Comitatus. Handingekleurd + ...
A. Potgieter. 1899 - 1982. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.