A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.
Groot werk Guilliaume Corneille, '88. 1922 - 2010. Nr. 88/250. Fantasie voorstelling met duiven en partituur. Litho op papier. Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Johannes Matthijs Lion. 1856 - 1899. Texelse platbodem op zee met stoomboot in verte. Kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 10x Campbell's Soup, deel II. Published by Sunday B. Morning. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Willem Gerard Hofker, '30. 1902 - 1981. Indonesisch landschap met figuren en paarden. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.
Jan van Heel. Oct. '47. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 41cm. In goede staat.