C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.
Alphonse Freimuth. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met koeien aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met eend, druiven en tinnen klepkan. Behoeft restauratie. Afmeting: H 52 x B 65 cm. In redelijke staat.
Josef Klarl. 1909 - 1986. Beierse boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 80 x B 69 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
P. Mos. 1820 - 1891. Stilleven met Duitse steengoed kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Meisjesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Mijdema. Circa 1930. Hollandse School. Koeien langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Rest signatuur. 20e Eeuw. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Kees Andrea. 1914 - 2006. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Harry de Jager. 1922 - 1984. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 44 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
P.J. Voormeij. 1940 - . Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 72 cm. In goede staat.
B. Mulder. Circa 1900. Winters landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 79 x B 56 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Hollands nacht-landschap in de stijl van Jongkind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
A. Breeveld. Circa 1930. Hollandse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.