This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinees terracotta figuur, H 44,5 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees terracotta figuur. Geisha. Tang-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 21 cm.
Starting price 150 EUR

Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Eén keer losse schotel, bloemmanden decor + goud (Amsterdams bont). Drie kopjes haarlijn, Eén schotel chip. 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 40 cm.
Result: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Result: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met schubben glazuur in rood/groen. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 100 EUR

Lot Chinees porselein (8x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één schotel, dekselkom, kom, bordje melk/bloed, vaas, deksel. Haarlijnen of beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 16 cm. In re...

Grote Chinese Familie Verte kom Ø 20,5 cm.
Result: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm.
Result: 300 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen rijstwijn kopjes met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Drie Familie Verte borden Ø 22,8 cm.
Result: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden. Floraal/vaas decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Perzische kruithoorn
Starting price 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 121 cm.
Result: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Welch London. Met damast loop, voorlader. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.

Twee grote kanonnen
Result: 225 EUR

Twee grote ijzeren kanonnen, waarvan één gemerkt Krupp & C. 1813. Duitsland. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 52 - 56 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Result: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

5x Indonesische krissen/messen
Result: 90 EUR

Vijf Indonesische krissen, messen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 51 cm. In goede staat.

Antiek penvuur pistool, L. 22 cm.
Result: 300 EUR

Antiek Spaans penvuur pistool met graveringen. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Antieke Franse brandweerhelm
Result: 160 EUR

Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. De la Reole. Afmeting: 18 x 26 x 21 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur, H 40 cm.
Starting price 350 EUR

Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 20 cm.
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22- 23 cm.
Result: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rood-glazuur vaas, H 26,5 cm.
Result: 2.250 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27 cm.
Result: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen schotels met draken en feniks decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Result: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi theebussen
Result: 1.600 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Antiek tête à tête theeservies
Result: 30 EUR

Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.