J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp met blauw glazuur en messing basement. Staart afgebroken. Afmeting: H 37 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.
Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met polychrome tegels. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 43 x 90 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Wortelnoten hang-vitrinekast met Bavaria porseleinen mokka servies + France Limoges miniatuur porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 65 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.