Fraaie geelgouden creolen, 750/000, met diamanten. Grote klapcreolen met scharnier, volledig bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,00 ct. Breedte 2,3 mm. ø 34 mm. ca 11,0 gram. In zeer go...
18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon lampenvoet. Floraal decor. Met bodemmerk. Vaas niet beschadigd, mogelijk ingekort. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke Weense pendule met jacquemart. Automaat. Molen en waterval bewegen. Halfuur-slag op bel. Touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een ovale rozet bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 5,5x8,5mm, geplaatst in een gladomzetting. Om de smaragd zit een rand ...
Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee delen Japans Kakiemon porselein. Eén acht-kantige beker met tuin/goud decor. Eén gecontourneerde schotel met geisha/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 12 - 15 cm. In goede staat.
Grote Friese dubbelkapper burgermeester staartklok met mechaniek. Circa 1800. Louis Seize. Musicerend gezelschap, armen bewegen op strijkinstrumenten. Afmeting: 168 cm. In goede staat.
Antiek Amsterdams staand horloge. Notenhout. Gesigneerd Adriaan Baghijn Amsterdam. 18e Eeuw. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Weekloper, kwartier-slag op twee bellen, maanstand + seconden. Met 18...
Duitse staande biedermeier Flöten Uhr met zeven melodieën. Circa 1840. Vervaardigd voor de Engelse markt. Met originele grote Engelse wijzerplaat + bracket uurwerk. Deels gerestaureerd, veel losse ond...
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor + signatuur. Gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In matige staat.
Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met druivenranken decor + zes tekens bodemmerken. Bakfout bodem onderrand. Eén minimale schilfer. Afmeting: H 5 x Ø 17 cm.
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Deksels gerestaureerd. Eén chip rand pot. Afmeting: H 64 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 19e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.