19e Eeuwse ovale spiegel met parelmoer-inleg. Floraal/vogel/vlinder decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur. Bloemvorm. Afmeting: 18 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf, groene draken in de wolken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen vazen. Trompetvorm. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Meissen Böttcher porseleinen beker met hermelijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Elektrische dubbelzijdige koperen schoolklok uit de 60-er jaren. Afmeting: 50 x Ø 36 x 16 cm. In goede staat.
Harry de Jager. 1922 - 1984. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 44 cm. In goede staat.
Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom, ovaal model met vergulde binnenzijde van de kom. Kom versierd met gedreven decor met acanthusbladeren, krullen en parelrand. De horizontaal geplaatste grepen zijn voorz...
Zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig gezaagd model met spijlen- en getorst patroon. Voorzien van een dubbele filetrand en geplaatst op een ovale ring met filetbewerking. MT.: Gerritsen en van Kem...
18e Eeuws missaal met zilver. Met dubbele sloten, plaquette en hoekstukken, versierd met kwabben en volutten. Antwerpen, 1787. Missaal: Missale romanum ex decreto sacrosancti. antverpia, ex architypog...
Prachtige menageset met kristal en zilver, 934/000. Zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met een ribbewerking langs de rand en een getorste rand. Voorzien van een greep en 4 houders waarvan de ...
Twee kristallen schenkkaraffen, buikmodellen met ruit- en waaierslijpsel, voorzien van een greep en schenktuit, geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. Voorzien van stoppen. 12x10x30c...
Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.
Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.