Chinees porseleinen rolwagen vaas met krijger/bergen/zee/landschap decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelfiguren in schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 30 x D 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen St. Lukas Utrecht pijpvaas. Nr. 50, Schilder B. Jugendstil. Circa 1910. Bloesemtak met spin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed met prachtig floraal motief en medaillon in het midden. Rood en blauw van kleur. Afmeting: 436 x 298 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse damesbuste van terracotta. Bronskleurig gepatineerd. Circa 1900. Jugendstil. George Comhuy R & Cie. Paris. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Johannes Matthijs Lion. 1856 - 1899. Texelse platbodem op zee met stoomboot in verte. Kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Ring met een vierkante bolle kop in het midden bezet met een vierkant geslepen smaragd geplaatst in geelgouden balkjes. Tussen de doorlopende b...
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maan-vaas/pelgrim-vaas. Met roze + oranje draak, goud + bodemmerk. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okerkleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Strakke geelgouden armband, 750/000, vlak gewikkeld model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 6,4 mm. lengte 19 cm. totaal ca 25,6 gram. In zeer goede staat.
Andy Warhol. 10x Campbell's Soup, deel II. Published by Sunday B. Morning. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose brushwasher met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen. Meiji tot circa 1920. Floraal decor. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten, met rood/groen glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken in de wolken decor. Rood/blauw. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse cassolettes van marmer met brons. Circa 1900. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...
Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Chinese pompoen-vormige Yixing trekpot met tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.
Franse jugendstil pendule. Circa 1900. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. J. Flora of J. Jlora (?). Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinees tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. strakke ring met in het midden een gladomzetting met een smaragd geslepen diamant, 5x6mm. Aan weerskanten van de diamant zitten er in de band 3 briljant geslepen...
Chinees porseleinen kom in oker-kleur met bronzen voet. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Verguld Oosters/Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e Eeuws Chinees porseleinen Yongzheng kop en schotel set. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Kopje chips + haarlijn. Schotel, randschade. Deksel, goed. Afmeting: 10 x Ø 15 cm. In redelijke...
Antiek Frans bronzen figuur. Fluit spelende dame op ezel. Getiteld: En Ballade. Door Antoinne Bofill. 1875 - 1939. Afmeting: 39 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurtoren pendule van messing. Circa 1900. Achtdaags enchappement uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oker glazuur en figuren in interieur decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Bijzondere dekseldoos, BWG, 12 lot, 750/000. Rechthoekig gecontourneerde doos geplaatst op 4 klauwpoten, voorzien van een versiering rondom heb sleutelgat. Het scharnierende deksel is voorzien van een...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Bakfout bodemrand, verder in goede staat. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm.
Willem Gerard Hofker, '30. 1902 - 1981. Indonesisch landschap met figuren en paarden. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse teakhouten koloniale V.O.C. kist met bronzen beslag, origineel slot + hengsels. Vermoedelijk Portugal. Afmeting: 59 x 132 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits notenhouten kruispoot kabinet met bastions-panelen, getorste poten en origineel beslag. Twee-delig. Oudere restauratie. Afmeting: 199 x 147 x 54 cm. In goede staat.
Jan van Heel. Oct. '47. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 41cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden. 18e - 19e Eeuw. (1) Geisha's in tuin decor, beschadigd. (2) Floraal, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 19,5 - 23,8 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Bijzondere roségouden ring, 585/000, met emaille, amethist en diamant. Bolle ring met een ovaal gefacetteerde amethist, 15x12mm, voorzien van een rand pavé gezet met diamanten. Over de kop van de ring...
Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.
16e Eeuwse smeedijzeren pareerdolk met bloedgleuf + heft met fijn gevlochten ijzerdraad. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing steengoed trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel niet origineel. Chip bovenrand. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.
Lot Chinese munten en een rituele wijnkan van brons. Afmeting: 2,3 - 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde Charles Dix bronzen kaarskandelaren met Oosterse figuren. Circa 1830. Bijbehorende Charles Dix pendule wordt ook aangeboden!! (zie kavelnr.: 3510). Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en hondenkoppen. Ongemerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vintage witgouden horloge, 750/000, gemerkt Omega, met diamant. Mechanisch. Rond horloge met een lunette bezet met 24 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72 ct. Aan de ronde kast, ø 20 mm, zit ee...
Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule met amor achter tralies. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 39 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Drie delen divers. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd. (2) Duits porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. (3) Japanse s...
Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met rode vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. In goede staat.
Houten cassette met lades, gevuld met een 6 persoons zilveren bestek, Gero sterling, 925/000, model 234 Excellence. Voorzien van een ribbewerking. Bestaande uit 6 tafelmessen, 6 -vorken en 6 -lepels,...
Zeldzame antieke Franse bronzen kalenderklok op zwart marmeren basement. Met uurwerk, datumaanduiding, thermometer, barometer. Functies niet getest. Gietstempel achterop. Circa 1880. Afmeting: 53 x 40...
Zuid-Duitse notenhouten Louis Seize secretaire met opstand, band intarsia, vaas inleg, bloemen et cetera. Met bronzen beslag. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeti...
Antiek Japans Katana zwaard met floraal/figuren voorstelling. Gesigneerd. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In zeer goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...
Chinees porseleinen vaas met oud-roze/bruinig glazuur. Op houten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. IJsberen. Art Deco. Circa 1920. Ongesigneerd. Maker (?) Afmeting: 27 cm. In goede staat.