18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom in oker-kleur met bronzen voet. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. strakke ring met in het midden een gladomzetting met een smaragd geslepen diamant, 5x6mm. Aan weerskanten van de diamant zitten er in de band 3 briljant geslepen...
Chinees porseleinen vaas met Chinees tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Franse jugendstil pendule. Circa 1900. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. J. Flora of J. Jlora (?). Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinese pompoen-vormige Yixing trekpot met tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse cassolettes van marmer met brons. Circa 1900. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken in de wolken decor. Rood/blauw. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten, met rood/groen glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen. Meiji tot circa 1920. Floraal decor. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose brushwasher met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
Andy Warhol. 10x Campbell's Soup, deel II. Published by Sunday B. Morning. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Strakke geelgouden armband, 750/000, vlak gewikkeld model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 6,4 mm. lengte 19 cm. totaal ca 25,6 gram. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okerkleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maan-vaas/pelgrim-vaas. Met roze + oranje draak, goud + bodemmerk. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Ring met een vierkante bolle kop in het midden bezet met een vierkant geslepen smaragd geplaatst in geelgouden balkjes. Tussen de doorlopende b...
Johannes Matthijs Lion. 1856 - 1899. Texelse platbodem op zee met stoomboot in verte. Kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse damesbuste van terracotta. Bronskleurig gepatineerd. Circa 1900. Jugendstil. George Comhuy R & Cie. Paris. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed met prachtig floraal motief en medaillon in het midden. Rood en blauw van kleur. Afmeting: 436 x 298 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen St. Lukas Utrecht pijpvaas. Nr. 50, Schilder B. Jugendstil. Circa 1910. Bloesemtak met spin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelfiguren in schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 30 x D 10 cm. In goede staat.