19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Drie-delige 18e eeuwse Delftse Fayence vazenset. Landschap/floraal/vogel decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren naaldenkoker, 833/000, zeskantig model versierd met graveerwerk. 1,0x1,0x10 cm. ca 15 gram. In goede staat.
Bijbel, het nieuwe testament, met lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000. Bijbel met gecontourneerde sloten met gezaagd decor en versierd met graveerwerk. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:X:...
2 Grote houtgesneden West Afrikaanse beelden met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands Fayence 4-pas tegeltableau. Paard voor stal. Oudere restauratie. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een vierkante kop bezet met 9 princes geslepen diamanten. De zijkanten van de ring zijn voorzien van een schakelpatroon waarvan het midden geelgoud is. G...
Hanger, 375/000, met edelstenen. Hanger in de vorm van een rammelaar bezet met 3 ovaal cabouchon geslepen edelstenen, onyx, chrysopaas en agaat. Grootte hanger 26x20mm. ca 3,0 gram. Als nieuw
Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
Armband met parels en een geelgouden slot, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø6-6,5mm, bevestigd aan een ovale opengewerkte gouden sluiting versierd met 13 singlecut geslepen diamantjes. Gr...
Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten staande klok. Circa 1840. Door Joseph Rosentall. Engelse regulateur met kwikslinger compensatie, met uren + minuten wijzer van elkaar gescheiden. + secondenwijzer. Achtdaags, met...
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Cavalerist te paard. Degen, teugels en sporen missen. Circa 1920. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Gustav Becker eikenhouten staande klok. Circa 1890. Met messing bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, Halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Groot lot met zilveren bestek met diverse theelepels, een theeduim, 2 suikerlepels, 3 suikerscheppen met kolenbak, een schuiver, met gravure, een botermesje en een petit-four schep met zilveren heft. ...
Antieke Franse majolica pendule met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarlijnen. Behoeft reiniging. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Dame + heer, gemerkt bijenkorf, man vingers beschadigd. En een cupido bij piedestal, Sitzendorf, circa 1900. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Lot divers zilver voorzien van 2 miniaturen, steltloper en hoepelt kind, een asbak met figuren en floraal decor, ring en ketting met hanger met roos, zilvereren ring met camee, 2 zilveren ringetjes, e...
M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.
Reismes in schede, Antiek mes met zilveren greep, 833/000, versierd met krullen en figuren. Bekroond met een hond. En voorzien van een leren bewerkte schede. 31 cm. In goede staat
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.