Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Fayence polychrome (Schertz) grappige likeurhouder met bronzen kraan. Gemerkt C.K. Restauratie pootje achter + bovenrand kraag. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Groot lot met zilveren bestek met diverse theelepels, een theeduim, 2 suikerlepels, 3 suikerscheppen met kolenbak, een schuiver, met gravure, een botermesje en een petit-four schep met zilveren heft. ...
Lot divers zilver voorzien van 2 miniaturen, steltloper en hoepelt kind, een asbak met figuren en floraal decor, ring en ketting met hanger met roos, zilvereren ring met camee, 2 zilveren ringetjes, e...
Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Reismes in schede, Antiek mes met zilveren greep, 833/000, versierd met krullen en figuren. Bekroond met een hond. En voorzien van een leren bewerkte schede. 31 cm. In goede staat
Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.