Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.
Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Vier antieke speculaasplanken van hout. 19e Eeuw. Eén plank dubbelzijdig. Afmeting: 20 - 54 cm. In goede staat.
Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Groot lot oud papier- en muntgeld. Divers. Wereld, Nederland. Tevens twee Juliana-albums. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,1 cm. In goede staat.
Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein met Sang de boeuf glazuur. Pijpvaas + gemberpot. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Zes delen Japans Imari porselein. Divers. 19e Eeuw. Enkele chips + haarlijn. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.