Chinees porseleinen waterschaal met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 12 x 9,5 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere cheng lung. Beschadigd en/of haarscheur/chip. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen beker met rondom figuren in tuin/waterval decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese balustervormige vaas met blauw glazuur en bronzen monturen. Karper decor. Vaas heeft geen gat in de vaas voor kabel. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse gedetailleerd beschilderde Japanse Satsuma/ kutani schotel met haan/kip/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/vleermuis en karaktertekens decor. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met havengezicht decor. Afmeting: 28,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Zilveren koffiepot, 830/000, hoog model rijkelijk versierd met gedreven rozen en voluten rand. De kan is geplaatst op 4 gekrulde poten. importeerkeur van Zweden. ca 778 gram. 23x12x24cm. In goede staa...
Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Buitengewone 18e eeuwse theekist van rozen- en palissanderhout. Met marquetterie en bandintarsia ingelegd. Origineel beslag + mooi koperen binnenwerk met ster. Afmeting: 13 x 20 x 12 cm. In zeer goede...
Lot 19e eeuws tin. Bestaande uit; drie snotneuzen, twee dekselschalen, één schotel. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Antieke beddepan van messing, met floraal decor en messing steel. Circa 1800. Afmeting: L 100 x Ø 34 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud en antiek. Bestaande uit: porselein, tin, keramiek et cetera. Onder andere; China, Japan. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Twee messing aanstekers. Vietnam. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse boeren barok spinde (openslaand) met vakverdeling. Geen slot. Afmeting: 97 x 81 x 47 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Mooi binnenwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe staande kapstok. Circa 1870. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 186 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e eeuws Delfts Fayence. 1x Grote schotel met chinoiserie decor, gelijmd. 1x Grote kom met floraal/figuur decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 35 - 27 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bodemmerk. Beide koppen chips. Eén schotel goed, andere randschade. Afmeting: 4 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zeldzame vergulde bronzen Chinese munten dekseldoos met inhoud. Drie-delig. Voorzien van bodemmerk. Floraal + karaktertekens decor. Afmeting: 9 x 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop. Floraal/landschap decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen papierrol houder met Familie Rose decor, geisha in tuin. Afmeting: 19,7 x 5,7 x 2 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/landschap decor. Divers. Enkele haarlijnen en/of chips + goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japans Satsuma-draken servies met goud decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 9 - 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Twee Chinese eierschaal porseleinen kommen met floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. + Ø 12,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw floraal/golfen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie zilveren koffiekan, 900/000, rijkelijk versierd met guilloche patroon en graveerwerk met meanderbewerking en cartouches met monogram. Geplaatst op een gezaagde voet met floraal decor. De tuit e...
Lot met 4 dubbele odeurflacons, in diverse kleuren en Boheems kristal. De grote rode geslepen heeft 2 zilveren doppen. In redelijk goede staat. 9-15 cm.
Geelgouden manchetknopen, 585/000, met een ronde knoop, voorzien van spiraalvormige guilloche bewerking. ø 18 mm. ca 5,0 gram. In goede staat.
Omega horloge, Megasonic 720 Hz. Ronde double kast met goudkleurige plaat voorzien van datumaanduiding. ø 35 mm. Jaren zeventig. Met leren band. Werkend. Duidelijke gebruiksporen.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.
F. Huysmans. 1910 - 1994. Belgische School. Landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren handboeien. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 10 x 3 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 112 x 50 x 100 cm. In goede originele staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Floraal decor. Blauw et cetera. Afmeting: 300 x 220 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Delfts Porceleyne Fles 12-pas tegeltableau. Naar Salomon Verveer. Circa 1900. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Groot 28-pas Hollands polychrome tegeltableau naar een schilderij van Marinus de Jongere. Delfts of Makkum. Circa 1950. Afmeting: H 52 x B 90 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 38,6 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Twee borden goed. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met onderschotel. Pagodes in landschap decor. Haarlijn + chip. Afmeting: 7 x 15 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein. Floraal decor. Bestaande uit; drie cups, één chip. En een trekpot, deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Twee grote vierkante Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken in hemel, boven zee decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Randschade. Afmeting: 38,5 x 32 cm. In redelijke staat.
Chinese Yixing trekpot met gegraveerde teksten + bodemmerk. Afmeting: 6 x 9 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Lijsters in bloesemboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vijf delen oud China. Onder andere; oud papiergeld, document + kopie foto + boekje. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met zilveren montuur. Met figuren in tuin bij waterkant/goud decor. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/granaatappel decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Armband van lapis lazuli met gouden slot, 585/000. Armband uit lapis lazuli kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een gouden bolsluiting, ø10 mm, met ribbewerking. 20 cm. In goede staat
Bulova accutron horloge, rond model met goudkleurige kast. Voorzien van een nieuw glas en een andere stalen en double band. Werkend. ø 35 mm.
Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hoekaltaar met heiligbeeld van gips met polychromie. Circa 1880. Afmeting: 101 x 51 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke pinakels van notenhout. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse ronde bijzettafel van mahonie, met lade, messing en marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: H 75 x B 46 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse polychrome dekselpot met floraal/Hollandse leeuw decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén voet beschadigd. Afmeting: H 4 - 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs/tuin decor. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden + bodemmerk. Floraal decor. Eén bord gelijmd, rest chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 24,3 cm. In redelijke staat.
Twee Chinese bewerkte inktstenen met goud decor. In originele houders. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen, floraal/vogel decor, goed. Twee schotels, figuren/vogel decor, goed. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Kleine fijn gedecoreerde antieke Japanse Satsuma trekpot met figuren/draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren bij pagode in tuin. Afmeting: 35,5 x 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Floraal decor. Eén schotel twee chips. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren doosjes, een ovaal Engels vinaigrette doosje, aan de buitenzijde voorzien een gegraveerde rand met monogram E.D. De vergulde binnenzijde van het doosje is voorzien van een biedermeier ge...
Lot plated en BWG met een koffiekan met melkkan en suikerbak, voorzien van afbeeldingen met Oosterse taferelen, een vaas met bloemen en vogel decor, een cocktailshaker en een theebus met een zilverhou...
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse sepia met schepen. Studie tekeningen (Gouden Eeuw), ook verso. Monogram A.E. of E.A. Sepia op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke donderbus percussie met graveringen op de loop + kroon en J.S. + C. Circa 1800. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize tafel met lade en zwart marmeren blad. Oude wormbeval. Afmeting: 71 x 92 x 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse platelen Eskaf dekselpot met springbok decor. Ontwerp van Hildo Krop. Circa 1930. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits Ilmenau porseleinen servies. Gemerkt Gotthelf Griener, 1788 - 1792. Bestaande uit: Elf kop en schotels, theepot, koffiepot, twee melkkannen, suikerpot en één kom. Minimale beschadiging...
Elf antiek Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. Bestaande uit: vijf kopjes, Kang Xi (bodemmerk). Eén kopje chip, rest goed, 18e Eeuw. Zes schotels met vier tekens bodemmerk, 19e e...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.