18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs/tuin decor. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
Witgouden creolen, 585/000, met saffier en zirconia. Ovale klapcreolen met aan de voorzijde een ovaal gefacetteerde saffier, 4 trapezium geslepen zirconia's en 2 ronde zirconia's. Grootte 6x12mm. ca 3...
Witgouden hanger, 585/000, met parel. Hanger met krulvorm voorzien van een parel, ø 4 mm. Grootte 16x7,5mm, inclusief oog. ca 0,5 gram. Nieuw
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 112 x 50 x 100 cm. In goede originele staat.
Zeldzame Engelse Windsor bureau/armleunstoel van eikenhout. Draaibaar, met wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 84 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Hollands 19e eeuws orgelgebogen eiken commode met twee deuren, dus zonder lades. Met klauwpoten. Afmeting: 80 x 104 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit vier schotels, kopje (floraal). Eén schotel gelijmd. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 - 14 cm. / 6,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe eethoek met vier stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 115 x 83 cm/90 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Twee barok-stijl stoelen met bekleding van zijde. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Collier van cultivé parels, ø7-7,5mm, met een fraai luster, bevestigd aan witgouden sluiting in een bloemvorm met 4 parels een klein briljant geslepen diamantje en 4 saffiertjes. ø slot 15mm. lengte 8...
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood + groen glazuur en floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen vleesschotel met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: 50 x 38,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel. Circa 1850. Afmeting: 78 x 55 x 43 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen waterschaal met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 12 x 9,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.
Twee Chinese jade penselenhouders met teksten. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung ghendi schenkkan. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...
Antieke Chinese Huanghuali hardhouten tafel. Langwerpig. Eén brandvlek. Afmeting: 81 x 98 x 30 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met signatuur + tekst. Handbeschilderd. Afmeting: H 130 x B 44 cm. In goede staat.
Bulova accutron horloge, rond model met goudkleurige kast. Voorzien van een nieuw glas en een andere stalen en double band. Werkend. ø 35 mm.
Witgouden rijring, 585/000, met zirconia's. Rivierering met een rij met 5 vierpootchatons bezet met zirconia's. Breedte 3,3 mm. ø 60 mm. ca 1,9 gram. Band iets uit model, 1 pootje ontbreekt, verder in...
Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.
Groot werk van John Bevort. 1917 - 1996. Landschap met berkenbomen en fazanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.
Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. v. Wassenaar. Circa 1930. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.
E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.
Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.
Mijdema. Circa 1930. Hollandse School. Koeien langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Louise Hartman. 1905 - 1970. Portret Hollandse boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Badende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.
Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.
Alphons Freijmuth. '91. Lithografie nr. 15/15. Abstract figuratief. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.
Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...
A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
J. Kayser. Duitse School. Zomers landschap met knotwilg langs sloot. Circa 1940. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
K.T. de Vries. 1928. Winterse boslaan met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Hindeloopen kinderkruiwagen. Circa 1900. Afmeting: 38 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse onyx coupes met compositie metaal + kristal. Circa 1900. Restauratie onyx. Afmeting: 46 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse stereoscoop met diverse afbeeldingen. Circa 1920. Underwood & Underwood, New York, patent 1901. Afmeting: 32 x 13 x 20 cm. In zeer goede staat.
Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse tinnen schenkkan met lange tuit en florale gravering + monogram H.V.N. 1829. Deuken. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...
Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Djokja zilveren bestekset, 800/000, met 12 tafelmessen met zilver, 12 lepels en 11 tafelvorken. 11 Visvorken, 12 messen en een visschep. 6 Dessertvorken, 6 lepels en 11 dessertmessen met zilver....
Vijf antieke messing kandelaren van brons. 19e Eeuw. Eén set gotische stijl. Afmeting: H 15 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren collier en hanger met edelstenen. Zilveren jasseron collier, 835/000, met daaraan een ruitvormige hanger bezet met diverse edelstenen in diverse vormen en kleuren, o.a. turkoois, bloedkoraal...
Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd opengewerkt model, met een geschulpte rand en gezaagd spijlenpatroon. De schaal is versierd met gedreven bloemdecor op de bodem en met voluten, cartouche...
Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met in het midden een geelgouden band en aan de buitenzijden witgouden banden, oplopend naar en zetkast en bezet met in totaal 44 briljant geslepen d...
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met een opengewerkte geschulpte rand, gezet met een ovale bloedkoraal. Grootte hanger 26x14mm. In zeer goede staat
Chinees vergulde bronzen vis met drakenkop. Met bodemmerk. Slijtage/patina. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...
Ronde zilveren schaal, 800/000, op 3 florale poten, versierd met een gezaagde floraal bewerkte rand. ø14x9cm. ca 193 gram. Italië, Firenze. In goede staat.
Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, gemaakt met een vierkant gepunnikte schakel. Voorzien van een veeroog. 1,3x1,3mm, lengte 47 cm. ca 4,5 gram. In goede staat
Oud Chinees goudkleurig houtgesneden figuur. Dansende monnik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plated Franse Jugendstil buste. Titel: Nymphe. Door E. Villanis. 1858 - 1914. Behoeft reiniging. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren hanger en ring met markesiet. Grote rechthoekig gecontourneerde hanger rijkelijk bezet met markesietstenen en in het midden voorzien van een rond gefacetteerde blauwe steen. De hanger...
Zilveren collier en hanger voorzien van jaspis. Lang venetiaans collier, 835/000, met daaraan een grote rechthoekige hanger bezet met een grote jaspis. Grootte 45x59mm inclusief oog. lengte collier 80...
Zeer groot modern bronzen paard op zwart marmeren basement. In de stijl van Giacometti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Ovaal zilveren cabaret, 833/000, met een bewerkte rand met voluten en floraal decor. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl:Q:1926. 26x19cm. ca 310 gram. In goede staat
Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.