Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse pendule van marmer met verguld brons. Achtdaags stil enchappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Schaal met fruit. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 48 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Bestaande uit: Drie Franse pendule uurwerken + één zakhorloge uurwerk. Eén uurwerk in platine gesigneerd, circa 1800 -1780. Etienne Baillon Paris. Eén uurwerk e...
Drie delen China/Japan. 1. Trekpot van natuursteen. 2. Cloisonné trekpot met floraal decor. 3. Chinees potje met floraal decor. Afmeting: 6,5 - 13 cm.
Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheid/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier. Uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goe...
Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Zilveren reisbestek, 835/000, met lepel en vork. Reisbestek met een vork met scharnierende steel en een lepelbak, versierd met graveerwerk, welke aan de vork geschoven kan worden. MT.: Zaanlandse zilv...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bovenste plint gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.