Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig marmeren klokkenstel. Art Deco. Circa 1925. Achtdaags-stil uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 28 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok van Gustav Becker Silecia. Circa 1920. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met notenhout. Circa 1930. Genummerd: 196. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en facet geslepen glas. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit F.M.S. vrijslinger. Circa 1890. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Drie-delig bronzen klokkenstel met putti. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags enchappement, uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule. Vrouw met zeis en koren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse mahoniehouten tafelklok met 17e - 18e eeuws uurwerk. Circa 1820. Gribelin Paris. Omgebouwd naar veerslinger + ankergang. Halfuur-slag. Minimale houtschades. Eén cartouche overgesc...
Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met console + florale intarsia. Circa 1860. Afmeting: H 53 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Kleine antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Haarlijn wijzerplaat rechts boven. Ongereinigd. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans regelateur. Circa 1880. Kroon + torentje mist. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tafelklok met halve zuilen. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag. Ongemerkt. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bovenste plint gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule. Jonge vrouw bij spinnewiel. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achterste poten zijn vervangen, verder in goede staat. Afmeting: ...
Antieke wekker met rokende soldaat. Frankrijk. Circa 1900. Eén wijzer mist, wekkerveer defect. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse vogelkooi Tournant klok met automaat. Messing. Bol in vogelkooi draait + vogel beweegt. Circa 1900. Veer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.